مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره لیفت چشم با نخ بیشتر بدانید

روش لیفت چشم با نخ

درباره لیفت چشم با نخ بیشتر بدانید

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

در سالهای اخیر روش های زیادی برای جوانسازی و افزایش زیبایی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها در یک جلسه به نتایج فوق العاده ای دست یافت. همانطور که میدانید با افزایش سن زیبایی چشم و پلک ها هم کاهش پیدا میکند به همین دلیل بسیاری از افراد از روش هایی استفاده میکنند که با استفاده از آن بتوانند به افزایش زیبایی چشم ها بپردازند. لیفت چشم با نخ یکی از این روش هاست که قصد دارید در ادامه به آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

 

لیفت چشم با نخ

لیفت چشم با نخ

افرادی که دچار افتادگی پلک شده اند باید در مرحله ی اول به متخصصان زیبایی مراجعه کنند چون در حال حاضر روش های زیادی وجود دارد که میتوان برای رفع افتادگی پلک و جوانسازی آن مورد استفاده قرار داد. لیفت چشم با نخ یکی از موثر ترین روش ها برای رفع افتادگی پلک است که در برخی موارد متخصصان برای افزایش زیبایی چشم ها از آن استفاده خواهند کرد.

بهتر است بدانید لیفت چشم با نخ عملی سرپایی است و افرادی که از آن استفاده میکنند لازم نیست در بیمارستان بستری شوند به همین دلیل فرد میتواند بعد از مدت زمانی کوتاه به فعالیت های روزمره خود بپردازد. در این روش متخصصان با قرار دادن نخ هایی در زیر پوست ناحیه ی بالای چشم به سفت شدن پوست و افزایش خاصیت ارتجاعی آن کمک خواهند کرد.

 

مزایای لیفت چشم با نخ

لیفت چشم با نخ جزء روش های کاملا ایمن است به همین دلیل عوارض خطرناکی به دنبال نخواهد داشت و اکثر افراد میتوانند با استفاده از آن نتایج قابل قبولی را مشاهده کنند. برای انجام این روش از بیهوشی و جراحی استفاده نمیشود و میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه به نتیجه رسید. علاوه بر این دوران بهبودی بعد از لیفت با نخ کوتاه است به همین دلیل فرد میتوان بعد از چند روز به محیط کار خود بازگردد.

 

عوارض لیفت چشم با نخ

لیفت چشم با نخ ممکن است در برخی موارد عوارضی هم به دنبال داشته باشد که باید به آن توجه داشت و برای جلوگیری از آن حتما به متخصصان با تجربه مراجعه کرد. تورم و قرمزی از عوارض کوتاه مدت این روش است که معمولا در مدت زمانی کوتاه از بین خواهد رفت اما در صورت مشاهده ی عفونت، حساسیت پوستی شدید و کاهش حساسیت لمس صورت باید حتما به پزشک مراجعه نمود.

به طور کلی عوارض لیفت چشم با نخ تا حد زیادی به شرایط بیمار بستگی خواهد داشت به همین دلیل باید حتما قبل از استفاده از این روش شرایط بیمار مورد بررسی قرار گیرد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم