مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره درمان جای سوختگی لیزر بیشتر بدانیم

درمان سوختگی لیزر

درباره درمان جای سوختگی لیزر بیشتر بدانیم

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

همانطور که می دانید امروزه لیزر به یکی از اجزای جدانشدنی زندگی انسان ها تبدیل شده است به گونه ای که برای رسیدن به خواسته خود از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. یکی از بیشترین استفاده هایی که از لیزر می شود خلاصی از شر موهای زائد می باشد. در واقع افراد زیادی هستند که تمایلی به بکار بردن روش های گذشته نداشته و به لیزر روی آورده اند و مشاهده شده که اکثر آنها از این روش نتیجه دلخواه خود را به دست آورده اند. اما معدود افرادی که پس از استفاده از لیزر دچار آسیب هایی نظیر سوختگی و یا عدم رسیدن به خواسته خود می شوند جزء کسانی هستند که از لیزر ناراضی بوده اند. وقتی افراد با این مشکل روبرو می شوند تنها چیزی که ذهنشان را به خود مشغول کرده درمان جای سوختگی لیزر می باشد.

از همین رو برای اینکه آگاهی بیشتری نسبه به این موضوع در اختیار شما قرار دهیم در نظر داریم تا در رابطه به درمان جای سوختگی لیزر توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهیم.

درمان جای سوختگی لیزر

درمان جای سوختگی لیزر

مسلما افراد زیادی را دیده اید که دچار سوختگی بعد از لیزر شده اند در واقع این افراد به دلیل مراجعه به کلینیک های نامعتبر و قرار گرفتن تحت اشعه ی زیاد لیزر به این آسیب دچار شده اند. بی تجربگی پزشک و اپراتور نیز در این آسیب تاثیر زیادی داشته است. اما باید بدانید که در دنیای امروزی چیزی غیرممکن نیست و درمان جای سوختگی لیزر یکی از مواردی است که به راحتی امکان پذیر است.

در رابطه با سوختگی لیزر باید بدانید که این سوختگی ها بسیار متفاوت از سوختگی در معرض نور خورشید می باشد و معمولا پس از چند روز از بین می رود در صورتی که این سوختگی از بین نرفت نیاز است که برای درمان جای سوختگی لیزر به سراغ پزشک بروید معمولا پزشکان برای درمان جای سوختگی لیزر پمادها و لوسیون هایی را معرفی می کنند که با یک لایه برداری عمیق و سطحی از روی پوست این مشکل را برطرف می کند.

نقش پزشک در سوختگی لیزر

دقت داشته باشید انتخاب یک پزشک خوب در سوختگی پوست پس از لیزر می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. در واقع این پزشک است که تعیین می کند میزان درجه اشعه منتشر شده از دستگاه چقدر باشد تا به پوست شما آسیبی وارد نشود در صورتی که آگاهی و اطلاعات کاملی در رابطه با نوع پوست و همچنین دستگاه خود نداشته باشد نمیتوانید انتظار داشته باشید شما را به نتیجه دلخواهتان برساند.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم