مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درمان خال گوشتی روی سر

درمان خال گوشتی روی سر

خال گوشتی روی سر  یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای هر فردی در طول زندگی به وجود آید. همانطور که میدانید خال های گوشتی در هر قسمتی که وجود داشته باشند میتوانند زیبایی را تا حد زیادی کاهش دهند اما وجود آن ها در سر میتواند مشکلات دیگری را نیز به وجود آورد. مثلا فرد نتواند به شانه کردن موها بپردازد و یا از سشوار استفاده کند به همین دلیل باید برای درمان آن راهکاری مناسب را به کار گرفت. بهتر است بدانید درمان خال گوشتی روی سر آنقدر ها هم که برخی از افراد تصور می کنند سخت نخواهد بود و وقت و هزینه ی زیادی را نمی طلبد.

برای درمان این خال ها کافی است تا به متخصصان زیبایی مراجعه کنید. متخصصان با بررسی شرایط بیمار و خال ها می تواند بهترین راه حل ممکن برای درمان خال ها را به  کار گیرید و در مدت زمانی کم به درمان خال هایی که روی سر وجود دارند بپردازد.

خال گوشتی روی سر

خال گوشتی روی سر را چگونه می توان درمان کرد؟

همانطور که گفتیم درمان خال گوشتی بسیار ساده است و بدون وقت و هزینه ی زیادی انجام می پذیرد. تقریبا در تمام روش ها حذف خال گوشتی روی سر به صورت سرپایی انجام می شود و در کمتر از یک ساعت می توان به حذف چندین خال در قسمت سر بیمار پرداخت علاوه بر این عوارض خاصی برای از بین بردن خال هایی که وجود دارند به وجود نمی اید.برای برداشتن خال گوشتی روی سر می توان از اشعه ی لیزر استفاده کرد که در اکثر موارد مورد استفاده ی بیشتر متخصصان قرار می گیرد اما علاوه بر این روش های جراحی نیز می تواند تاثیرات قابل توجهی را در برداشتن خال ها داشته باشد. از روش های جراحی بیشتر در مواقعی استفاده می شود که خال ها اندازه ی بزرگی را داشته باشند و امکان استفاده از اشعه ی لیزر وجود نداشته باشد.

 

عوارض برداشتن خال گوشتی روی سر چیست؟

همانطور که می دانید تصورات زیادی در موارد عوارض خال گوشتی روی سر و به صورت کلی همه ی خال ها وجود دارد. بسیاری از افراد تصور می کنند برداشتن خال ها باعث بروز بیماری هایی مانند سرطان می شود به همین دلیل نباید برای حذف خال ها به متخصصان مراجعه کنند اما بهتر است بدانید برداشتن خال ها با استفاده از روش هایی که وجود دارد کاملا ایمن است و هیچ مشکلی را به وجود نمی آورد.از میان عوارض جزئی آن شاید بتوان به مواردی مانند به وجود آمدن اسکار، عفونت و خونریزی اشاره کرد که در بسیاری از بیماران به وجود نخواهد آمد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم