مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

دلمه بعد از کاشت ابرو به صورت طبیعی

پیوند ابرو

دلمه بعد از کاشت ابرو به صورت طبیعی

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

معمولا بعد از انجام کاشت ابرو به دلیل خونریزی کم روی پوست دلمه ایجاد می شود. پوست اطراف ابرو در چند روز اول ورم می کند، جای نگرانی نیست تمام این عوارض موقت بوده و طی ۱ الی ۲ روز برطرف می شود. رعایت و مراقبت از ابروهای کاشته شده در روزهای اولیه می تواند روند بهبودی دلمه بعد از کاشت ابرو را چند برابر کند. بعد از کاشت ابرو همه دچار خارش در ناحیه ابرو می شوند اگر مراقب نباشید ، و پوست را بخارانید باعث تورم و التهاب (قرمزی) در پوست اطراف ابرو می گردد.

 

دلمه بعد از کاشت ابرو چیست؟

بعد از کاشت ابرو نقاط کوچک قرمز رنگ در محل ابروهای کاشته شده پدید می آید. به این حالت اصلاحا دلمه می گویند. دلمه انواع مختلفی دارند و معمولا بعد از انجام کاشت مو یا کاشت ابرو روی پوست به وجود می آیند. دلمه های کاشت مو معمولا تا ۵ روز روی سر باقی می مانند ولی دلمه های پیوند ابرو چند روزه برطرف می شوند.

عوارض کاشت ابرو

چگونه دلمه های کاشت ابرو را از بین ببریم

با مراقبت و رعایت توصیه های متخصص می تواند به سرعت دلمه ها را از بین برد. در برخی از موارد پزشک ژل مخصوص یا کرم خاصی برای برطرف کردن التهاب و دلمه ها برای شما تجویز می کند که مصرف آنها نیز بسیار موثر است. بهتر در محل های عمومی در روزهای نخست کاشت ابرو حاضر نشوید تا بطور کامل ورم ها و دلمه ها برطرف شود. از قرار گیری زیر نور مستقیم نیز در چند روز اول اصلا توصیه نمی شود. رعایت این نکات در تسریع دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو نیز مهم است.

مزایای کاشت ابرو

معایب و مزایای کاشت ابرو

متقاضیان کاشت ابرو به دنبال کسب بهترین نتیجه هستند و دوست دارند ابروها بعد از پیوند طبیعی و حالت نرمال داشته باشد. باید گفت خیلی ها تحت تاثیر تبلیغات فراوان و قیمت های پایین به مراکز غیر تخصصی زیبایی مراجعه کرده و کاشت ابرو انجام می دهند اما بعد از گذشت چند روز نه تنها نتیجه مطلوبی نمی گیرند بلکه بطور کلی از انجام کاشت ابروی خود پشیمان می شوند. توصیه می شود قبل از انجام کاشت ابرو با متخصص زیبایی مشورت نمایید تا بهترین و مطمئن ترین روش های کاشت ابرو را به شما معرفی کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم