مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

دلیل تزریق چربی به صورت

تزریق چربی صورت

دلیل تزریق چربی به صورت

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

زیبایی با اعتماد به نفس رابطه ی مستقیم و تنگا تنگی را دارد به همین دلیل برای این که اعتماد به نفس بالایی را داشته باشید باید به زیبایی خود اهمیت دهید در غیر اینصورت باید این انتظار را داشته باشید که رفتار های اجتماعی تحت تاثیر قرار گیرد و نتوانید در اجتماع به خوبی حضور پیدا کنید. برای افزایش زیبایی راه های زیادی وجود دارد که هر کدام در مدت زمان خاصی شما را به نتیجه می رساند. معمولا روش هایی که در کلینیک ها وجود دارند نتیجه ی سریعی خواهند داشت ولازم نیست برای دستیابی به نتیجه صبر کنید. از میان این روش ها میتوان به تزریق چربی به صورت اشاره کرد.

که تا حد زیادی نواقص مختلف را می توان با استفاده از آن برطرف کرد وبه ظاهر مناسب تری دست یافت به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به تزریق چربی به صورت بپردازیم پس تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

تزریق چربی به صورت

متقاضیان تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت صورت میتواند برای موارد بسیاری مورد استفاده قرار گیرد به همین علت متقاضیان این روش گروه های مختلفی را شامل خواهند شد. اولین دسته از افرادی که از این روش استفاده می کنند افرادی هستند که قصد دارند به رفع چین و چروک در قسمت های مختلف صورت مانند زیرچشم، بین ابرو ها و پیشانی بپردازند قطعا در این موارد تزریق چربی نتایج خوبی را به دنبال خواهد داشت.

علاوه بر این تزریق چربی به صورت کاربرد دیگری نیز دارد. افرادی که در قسمت های مختلف بدن دچار لاغری شده اند و ناحیه های تو خالی در صورت خود دارند نیز می توانند با تزریق چربی ظاهر ناحیه بین لب،بینی و فک را بهبود بخشند.

 

روش تزریق چربی به صورت

در تزریق چربی به صورت در کلیه ی مراحل از بی حسی موضعی استفاده می شود تا بیمار دردی را احساس نکند و بتوان بدون مشکل به این کار پرداخت. بعد از این چربی از نواحی مختلف بدن دریافت میشود و بعد از انجام کارهای خاص بر روی آن در نواحی مورد نظر صورت تزریق می گردد.

 

مزایای تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت می تواند فواید قابل توجهی را داشته باشد به همین دلیل از آن برای رفع بسیاری از مشکلات زیبایی استفاده می شود. جوانسازی صورت اولین فایده ی این روش است به صورتی که درصد بالایی از افراد به دلیل جوانسازی از این روش استفاده می کنند اما علاوه بر این تزریق چربی می تواند باعث حجم گونه و لب ها شود و حتی جای جوش و زخم را نیز از بین ببرد.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم