مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

دوران نقاهت کاشت ابرو چقدر طول می کشد؟

نقاهت کاشت ابرو

دوران نقاهت کاشت ابرو چقدر طول می کشد؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

امروزه داشتن ابرویی پر پشت و کشیده یکی از فاکتورهای زیبایی چهره می باشد اما برخی از افراد که اغلب خانم ها هستند به دلایل مختلفی ابروی کم پشت و نازکی دارند که بروز این مسئله برای آنها بسیار آزار دهنده می باشد بنابراین ممکن است به روش های مختلفی از جمله تاتو کردن  ابروی خود متمایل شوند اما برخی دیگر از این افراد به دلیل یکنواختی حالت ابروی تاتو شده از این کار اجتناب می ورزند و به کاشت ابرو که روشی دائمی جهت ایجاد ابرو می باشد علاقه مند می شوند .

کاشت ابرو

کاشت ابرو یک روش بسیار موثر برای جایگزینی موهای از دست رفته ابرو می باشد که با برداشت فولیکول های مو از نواحی وسط سر انجام می پذیرد و در این روش متخصص کاشت ابرو پس از برداشت موها و جداسازی فولیکول ها آنها را با ظرافت و حساسیت خاصی در جهت خواب موها در نقاط مختلف ابرو خواهد کاشت تا ابروها دارای خواب طبیعی باشند ، موهای کاشته شده ابرو پس از مدتی دچار ریزش خواهند شد و پس از طی کردن یک دوره استراحت به رشد دائمی و همیشگی خواهند رسید و پس از آن قابل رنگ کردن و کوتاه نمودن خواهند بود، در کاشت ابرو به روش نوین که با استفاده از دستگاه های اتوماتیک انجام می پذیرد کاشت ابرو بدون جراحی ، خونریزی و استفاده از بخیه می باشد .

دوران نقاهت کاشت ابرو


دوران نقاهت کاشت ابرو

با استفاده از روش های نوین و غیر جراحی کاشت ابرو بیمار دیگر در ابروی خود جراحی، خونریزی و بخیه نخواهد داشت به همین دلیل پس از کاشت ابرو به دوره نقاهت طولانی نیاز نخواهد داشت و فقط باید به اندازه یک تا دو روز استراحت کوتاهی داشته  باشد تا خارش ، سوزش و تورم ناشی از کاشت ابرو در وی کاهش پیدا کند و پس از آن وی به راحتی می تواند به فعالیت های روزمره خود مشغول شود بدون آنکه دیگران بتوانند کاشت ابرو را در وی تشخیص دهند.

هزینه کاشت ابرو

در کاشت ابرو هزینه کلی کاشت بر اساس روش کاشت، تعداد فولیکول موهای کاشته شده، هزینه های جانبی، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک های کاشت مو محاسبه می گردد و هر چه فرد ابروی نازک تری داشته باشد یا اصلا مویی در ابروی خود نداشته باشد به تار موهای بیشتری جهت پیوند در ابرو نیاز خواهد داشت و به طبع هزینه کاشت ابروی برای وی نیز بالاتر خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم