مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

دوره نقاهت تزریق چربی به صورت چقدر است

دوره نقاهت تزریق چربی چقدر می باشد

دوره نقاهت تزریق چربی به صورت چقدر است

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

در سالهای اخیر به علت این که آشنایی مردم با روش های افزایش زیبایی در کلینیک ها افزایش یافته است بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود تصمیم میگیرند به کلینیک های زیبایی مراجعه کنند چون با استفاده از روش های مختلفی که در کلینیک ها وجود دارد میتوان به نتایج بسیار سریع دست پیدا کرد. تزریق چربی یکی از رایج ترین روش هایی است که در حال حاضر به کار برده میشود به همین دلیل در ادامه به یکی از رایج ترین سوالات در مورد این روش یعنی دوره نقاهت تزریق چربی به صورت خواهیم پرداخت.

 

دوره نقاهت تزریق چربی

تاثیرات تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت از روش هایی است که میتوان با استفاده از آن تا حد زیادی زیبایی فرد را افزایش داد چون با اینکار در وهله ی اول حجم صورت تا حد زیادی افزایش خواهد یافت به همین دلیل تناسب میان اجزای مختلف صورت ایجاد میشود ضمن اینکه با استفاده از این روش میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه به رفع چین و چروک های پوست پرداخت که باعث جوانسازی میشود.

به علت اینکه برای تزریق چربی از مواد غیر طبیعی استفاده نمیشود افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد نتایجی بسیار طبیعی خواهند بود و استفاده از چربی های طبیعی باعث میشود تا دوره نقاهت تزریق چربی به صورت نسبت به روش های دیگر کمتر باشد. البته بهتر است بدانید تزریق چربی برای زیباسازی نقاط دیگر بدن هم کاربرد دارد و فقط برای صورت استفاده نمیشود.

 

دوره نقاهت تزریق چربی به صورت

به علت اینکه در این روش از جراحی استفاده نمیشود دوره نقاهت تزریق چربی به صورت بسیار کوتاه خواهد بود و افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند بعد از مدت زمانی بسیار کوتاه به فعالیت های روزمره خود بپردازند اما به طور کلی معمولا تا یک هفته بعد از تزریق چربی کبودی و تورم باقی خواهد ماند که باید در این مدت به مراقبت های لازم توجه داشت.

 

مراقبت های لازم در دوره نقاهت تزریق چربی به صورت

در دوره نقاهت تزریق چربی به صورت باید حتما به یک سری نکات توجه داشته باشید تا دچار عوارض احتمالی این روش نشوید. یکی از مهمترین نکاتی که وجود دارد این است که به هیچ وجه به صورتتان فشار وارد نکنید چون این کار باعث افزایش تورم و کبودی خواهد شد. علاوه بر این به مصرف منظم آنتی بیوتیک ها هم توجه کافی داشته باشید چون در غیر اینصورت احتمال عفونت افزایش پیدا میکند.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم