مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

رشد ابرو با پیاز امکان پذیر می باشد

رشد ابرو پیاز

رشد ابرو با پیاز امکان پذیر می باشد

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

همانطور که میدانید سلامت روحی با زیبایی انسان تاثیر مستقیمی دارد به طوری که کاهش زیبایی در اکثر موارد باعث آسیب های روحی و روانی خواهد شد به همین دلیل توصیه میکنیم تا جایی که امکان دارد به زیبایی خود اهمیت دهید. برای افزایش زیبایی لازم نیست همیشه از روش های گران قیمت استفاده کنید چون در بسیاری از مواقع استفاده از روش های خانگی هم مناسب خواهند بود. رشد ابرو با پیاز موضوعی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت تا بتوانید با استفاده از آن زیبایی تان را افزایش دهید.

رشد ابرو با پیاز

رشد ابرو با پیاز

اگر به دنبال روشی هستید که با استفاده از آن در مدت زمانی زیباتر شوید بهتر است حتما به سراغ روش های تقویت ابرو بروید. چون تاثیری که ابروها در زیبایی انسان دارند را نمیتوان به هیچ وجه نادیده گرفت. بهتر است بدانید افزایش زیبایی ابرو مساوی است با افزایش زیبایی چشم و قطعا افرادی که چشم های زیبا دارند از زیبایی خود رضایت بیشتر خواهند داشت.

افزایش رشد ابرو با پیاز در اکثر موارد کاملا امکان پذیر خواهد بود به همین دلیل قبل از اینکه به تهیه ی محصولات گران قیمت خارجی بپردازید بهتر است پیاز را امتحان کنید. آب پیاز باعث میشود تا خونرسانی در ابرو ها تا حد زیادی افزایش پیدا کند و فولیکول ها تحریک شوند که همین باعث میشود استفاده از آن در افزایش رشد مو و جلوگیری از مشکلات دیگری تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

 

روش استفاده از پیاز برای رشد ابرو

برای افزایش رشد ابرو با پیاز باید قبل از هر چیز به جدا کردن آب آن بپردازید که این کار با استفاده از رنده کار بسیار ساده ای خواهد بود. کافی است یک عدد پیاز را رنده کنید تا شاهد جدا شدن آب آن باشید. بعد از این که به تهیه ی آب پیاز پرداختید میتوان آن را با روغن های گیاهی ترکیب کنید و یا به تنهایی ابروهایتان را با آب پیاز ماساژ دهید که در هر صورت مزایای فوق العاده ای خواهد داشت.

 

عوارض استفاده از پیاز

افزایش رشد ابرو با پیاز هیچ مشکلی را ایجاد نمیکند به همین دلیل میتوان بدون نگرانی از آن استفاده کنید. اما بهتر است در استفاده از آب پیاز هم افراط نکنید و نهایتا هفته ای ۳ الی ۴ بار از آن استفاده نمایید. البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که آب پیاز باعث رشد موهای جدید نخواهد شد و فقط به تقویت موهای قبلی کمک خواهد کرد.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم