مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره رشد مجدد موی سر بیشتر بدانید

رشد مجدد مو سر

درباره رشد مجدد موی سر بیشتر بدانید

رشد مجدد موی سر مسئله ای است که در حال حاضر بسیاری از افراد با آن درگیر هستند اما به علت اینکه اطلاعاتشان در مورد روش های درمانی کافی نیست نمیتوانند به نتایج دلخواه دست پیدا کنند که همین باعث میشود دچار افسردگی و مشکلات روحی شوند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به معرفی راه و روش هایی مناسب برای رشد موهای سر بپردازیم تا افرادی که دچار ریزش مو شده اند بتوانند با استفاده از آن به نتایج دلخواه دست پیدا کنند.

رشد مجدد موی سر

بهترین روش برای رشد مجدد موی سر

ریزش مو و کچلی مشکلی است که هزاران دلیل دارد به همین دلیل افرادی که دچار ریزش مو میشوند میتوانند در بسیاری از مواقع این اطمینان را داشته باشند که موهایشان به صورت طبیعی رشد خواهد کرد و لازم نخواهد بود از روش های درمانی برای رشد مجدد موی سر استفاده کنند. به علت اینکه ریزش موها دلایل مختلفی دارند قطعا نمیتوان بهترین روش درمانی را معرفی کرد.

افرادی که دچار ریزش موی ارثی میشوند متاسفانه نمیتوانند با استفاده از داروهای مختلف به نتیجه برسند اما در عوض افرادی که به ریزش موهای دیگر مبتلا میشوند میتوانند در اکثر با استفاده از داروها شاهد رشد مجدد موی سر باشند. البته بهتر است این موضوع را هم بدانید که برای درمان برخی از ریزش موها مانند ریزش موی آلوپسی روش مناسب نخواهد داشت.

 

رشد مجدد موی سر با پی ار پی

برای رشد مجدد موی سر میتوان از روش پی ار پی استفاده کرد. این روش جزء روش های غیر تهاجمی به شمار میرود به همین دلیل عارضه ی خاصی به وجود نخواهد آورد و میتوانید از این موضوع کاملا اطمینان داشته باشید. پی ار پی به پلاکت های خونی گفته میشود که متخصصان با تزریق آن ها به نقاط مختلف سر باعث تقویت فولیکول ها و افزایش رشد موها میشوند.

 

لیزر تراپی برای رشد مجدد موی سر

لیزر تراپی هم  از روش های مناسب برای رشد مجدد موی سر که میتوان با استفاده از آن به نتایج فوق العاده ای دست یافت. در صورتی که قصد دارید از این روش استفاده کنید باید بدانید که لیزر تراپی فقط برای درمان ریزش موی ارثی به کار میرود و حتما باید چندین جلسه از آن استفاده نمود.

لیزر تراپی بعد از روش کاشت مو جزء بهترین روش ها برای درمان ریزش موی ارثی به شمار میرود به همین دلیل بهتر است حتما آن را امتحان کنید.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم