مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

رفع جای جوش با لیزر امکان پذیر است

رفع جای جوش با لیزر

رفع جای جوش با لیزر امکان پذیر است

رفع جای جوش با لیزر

جای جوش مشکلی است که بسیاری از افراد تا مدت ها بعد از درمان جوش ها با آن سر و کله خواهند زد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به رفع جای جوش با لیزر بپردازیم. متاسفانه در بسیاری از مواقع جای جوش ها چندان عمیق خواهد بود که تاثیر زیادی بر روی زیبایی میگذارد به همین دلیل اهمیت آن بسیار اهمیت پیدا میکند اما متاسفانه بسیاری از افراد  با روش های درمانی مختلفی که در حال حاضر وجود دارد آشنایی ندارند و همین باعث میشود نتوانند به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند.

این کار یکی از روش های درمان و برگرداندن زیبایی صورت در دسته کارهای جوانسازی پوست میباشد.

این کار معمولا در کلینیک های زیبایی ، پیوند مو ، کاشت ابرو انجام میشود که کلینیک نگین ایران نوین ارائه دهنده این خدمات میباشد.

 

رفع جای جوش

رفع جای جوش

روش رفع کار برای رفع جای جوش

برای رفع جای این عارضه روش های مختلفی وجود دارد که امروزه با استفاده از آن ها میتوان به نتایج دلخواه دست پیدا کرد اما برای انتخاب آن ها باید حتما عمق و نوع اسکار و جای جوشی که بر روی صورت به وجود آمده مورد بررسی قرار گیرد به همین دلیل نمیتوان اثر بخشی لیزر برای رفع این عارضه صورت را برای همه ی افراد تایید کرد چون ممکن است برای برخی از افراد حتی روش هایی مانند پیوند پوست نیاز باشد.

اما به طور کلی رفع جای جوش با لیزر امکان پذیر است و در بسیاری از موارد نتایج قابل قبولی خواهد داشت به همین دلیل در صورتی که متخصصان زیبایی با توجه به شرایطی که دارید این روش را تایید کنند قطعا میتوانید به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید. در این روش از دستگاه های لیزر برای تحریک پوست و افزایش کلاژن سازی استفاده میشود که همین باعث رفع طبیعی جای جوش خواهد شد.

 

مزایای رفع جای جوش

رفع جای جوش با لیزر مزایای فوق العاده ای دارد که شاید در روش های دیگر به هیچ وجه وجود نداشته باشد. یکی از مهمترین مزایای این روش این است که کاملا ایمن  است به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند در اکثر موارد عوارضی را مشاهد نخواهند کرد. حتی امکان حساسیت های پوستی هم بسیار کم و است با رعایت نکات مختلف شاهد عوارض موقت هم نخواهید بود.

ضمن این که هزینه ی لیزر در مقایسه با روش های دیگر بسیار کمتر خواهد بود و میتوان برای رفع این جوش های سطحی به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد.

 

معایب و عوارض رفع جای جوش با لیزر

انجام این کار معایبی هم دارد که باید به آن توجه داشته باشید. یکی از مهمترین معایب این روش این است که در برخی از موارد ممکن است اثرات رضایت بخشی به دنبال نداشته باشد و باعث رفع کامل جای جوش نشود. علاوه بر این برای استفاده از لیزر باید حداقل چند جلسه به کلینیک های جوانسازی پوست مراجعه کرد که شاید برخی از افراد این امکان را نداشته باشند.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم