مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش ترمیم مو با پروتز مو

انواع پروتز موی سر

روش ترمیم مو با پروتز مو

امروزه روش هایی که برای افزایش زیبایی در کلینیک ها به کار گرفته می شود بسیاری گسترده شده اند به همین دلیل نمی توان به راحتی از آن ها اطلاع یافت و بسیاری از افراد برای حل نواقص خود هنوز هم از روش های سنتی بهره می گیرند و بدون رسیدن به نتیجه ی دلخواه تصمیم می گیرند تا با چهره ای که دارند آشتی کرده و بقیه ی عمر خود را با آن بگذرانند. ریزش مو یکی از مشکلاتی است که روی زیبایی تاثیر نامطلوبی را گذاشته و به راحتی درمان نمی شود اما برای این مشکل هم راه حل های زیادی در کلینیک ها وجود دارد که از میان آن می توان به پروتز مو اشاره کرد. ترمیم مو با پروتز مو یکی از روش های نوین در درمان کچلی و طاسی به شمار میرود به همین دلیل بسیاری از افراد از آن بهره می گیرند علاوه بر این استفاده از این روش در یک جلسه نتیجه می دهد و لازم نیست وقت زیادی را برای آن صرف کرد.

ترمیم مو با پروتز مو

ترمیم مو با پروتز مو

ترمیم مو با پروتز مو یکی از روش هایی است که در سالهای اخیر بسیار رواج یافته و متقضیان آن تا حد زیادی افزایش پیدا کرده اند. به علت این که با استفاده از پروتز مو می توان به ظاهری طبیعی دست یافت کمتری روشی را خواهیم یافت که تا این حد نتیجه بخشی آن به اثبات رسیده باشد.در ترمیم با استفاده از پروتز مو از موهایی استفاده می شود که مصنوعی بوده اما از الیاف طبیعی ساخته شده اند به همین علت عوارض خاصی برای بیمار به وجود نمی آید و حتی شاهد بروز حساسیت ها نیز نخواهیم بود.

 

بهترین پروتز مو برای ترمیم

برای ترمیم مو از پروتز های مختلفی استفاده می شود که هر کدام از این پروتز های معایب و مزایای خود را دارند و انتخاب آن با توجه به شرایط بیمار باید صورت بگیرد به همین دلیل بهتر است تا جای ممکن انتخاب پروتز ها را به متخصصان با تجربه بسپارید و خودتان شخصان آن را انتخاب نکنید. بهترین پروتز مو، پروتزی است که روی سر پایداری قابل توجهی را داشته باشد و بتواند رطوبت و عرق را تا حد زیادی تبادل کند. علاوه بر این پروتز مناسب باید دوام خوبی را داشته باشد و بتوان برای مدتی معین از آن استفاده کرد.

 

فواید ترمیم مو با پروتز مو

ترمیم مو با پروتز مو فواید قابل توجهی را دارد که از میان آن می توان به نتیجه بخشی سریع، عوارض کم و ظاهری کاملا طبیعی اشاره کرد. به علت اینکه فواید این روش در روش های دیگر درمان کچلی و طاسی مشاهده نمی شوند در بسیاری از موارد ترمیم مو می تواند تنها روش برای دستیابی به نتیجه ی دلخواه باشد.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم