مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش ترمیم مو نانو ارگانیک چیست؟

روش ترمیم مو نانو ارگانیک چیست؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

در مقابل کسانی که دچار ریزش مو شده اند و بانک موی مناسبی در سر خود دارند و به راحتی می توانند کاشت مو را انجام دهند افرادی دیگری به دلیل عدم وجود بانک موی مناسب در سر خود، بیماری  و به دلیل کاشت موی ناموفق نمی توانند کاشت موی طبیعی داشته باشند و این افراد مجبورند ترمیم مو یا همان کاشت موی غیر قابل رشد و موقتی را انجام دهند .

 ترمیم مو نانو ارگانیک

یکی از بهترین روش های ترمیم مو،  ترمیم موی نانو ارگانیک می باشد که در این روش موهای مصنوعی و طبیعی همجنس و هم رنگ موی فرد بر روی لایه شبیه سازی شده از پوست انسان از جنس نانو ارگانیک کاشته می شوند که این لایه نانو به دلیل جنس مقاوم و مواد به کار رفته در ساخت آن این قابلیت را دارد که از تجمع قارچ ها، میکروب ها و باکتری ها در محیط خود جلوگیری به عمل می آورد بنابراین پس از استفاده از این لایه پوست سر دچار مشکلات ذکر شده نخواهد شد و فرد پس از استفاده دیگر نگران موهای باقی مانده خود و تعریق پوست سر و خطر بروز عفونت نخواهد بود.

ترمیم مو نانو ارگانیک


ماندگاری ترمیم مو نانو ارگانیک

ترمیم مو با استفاده از لایه نانو به صورت سرپایی و تنها در یک جلسه بدون درد و خونریزی و استفاده از بخیه برای مراجعه کنندگان در مراکز زیبایی انجام می پذیرد و به دلیل جنس بسیار مقاوم لایه نانو ماندگاری ترمیم مو با استفاده از این لایه تا حدود ۱۰ سال خواهد بود و در طول این مدت در صورت تمایل فرد استفاده کننده قابل برداشت نیز می باشد و پس از گذشت ۱۰ سال در صورت تمایل فرد می توان آن را با لایه جدید جایگزین نمود.

مزایای ترمیم مو نانو ارگانیک

  • ترمیم مو با نانوی ارگانیک به دلیل مواد استفاده شده در ساخت لایه ضد حساسیت و آلرژی می باشد.
  • ترمیم مو با لایه نانو به دلیل جنس مرغوب لایه ماندگارتر از لایه های لاتکس معمولی می باشد.
  • با ترمیم موی نانو فرد دیگر نگران بروز عفونت در فولیکول موهای باقی مانده سر خود نخواهد بود.
  • به دلیل مشبک بودن لایه نانو پوست سر دچار تعریق نخواهد شد.
  • ترمیم مو نانو ارگانیک محدودیت تراکم ندارد و پس از ایجاد تراکم بالای کاشت موها به دلیل ایجاد خط طبیعی رویش و فرق سر طبیعی تشخیص ترمیم مو با موی طبیعی برای دیگران کار سختی خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم