مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین روش برای حذف موهای روی بینی

حذف موهای روی بینی

بهترین روش برای حذف موهای روی بینی

[تعداد: 35   میانگین: 2.1/5]

شاید یکی از آزاردهنده ترین موها بر روی اجزاء صورت، موهای روی بینی باشد. از همین رو روش های زیادی برای از بین آن وجود دارد. برخی از افراد بر این عقیده هستند که موهای روی بینی را نباید کند اما باید بدانید با از بین بردن موهای روی بینی منافذ پوست باز شده و پوست راهی برای نفس کشیدن پیدا خواهد کرد. روش های زیادی برای حذف موهای روی بینی وجود دارد از قیچی، موزن و مومک گرفته تا کرم های موبر ولی کدام یک از شما می دانید که بهترین و آسان ترین روش حذف موهای روی بینی کدام است؟ از همین رو ما تصمیم گرفتیم و تمام سعی خود را بر این داشتیم تا به بهترین روش برای حذف موهای روی بینی بپردازیم.

 

موی روی بینی

انواع روش های حذف موهای روی بینی

همانطور که می دانید از بین بردن موهای روی بینی مقداری مشکل است زیرا بسیار نازک و کرکی می باشد ولی آرایشگران معمولا راه های زیادی را برای از بین بردن آن استفاده می کنند که یکی از آنها استفاده از موزن می باشد، موزن های برقی برای استفاده خانم ها و افرادی که موهای روی بینی آنها ضخیم بوده بسیار مناسب می باشند.

همچنین این موزن ها باعث می شوند تا سرعت رشد دوباره موهای روی بینی کاهش پیدا کنند، و از جمله دیگر مزایای آنها می توان به ضد آب بودن آنها اشاره کرد که حتی در حمام نیز افراد می توانند از آن استفاده کنند. این موزن های برقی گران نبوده و قیمتشان به نسبت کارایی آنها مناسب می باشد.

مومک بینی

اگر بخواهیم به دیگر راه های از بین بردن موهای روی بینی اشاره کنیم میتوان یادی از مومک ها کرد. در واقع مومک یکی از سریع ترین و شاید بتوان گفت بهترین روش برای حذف موهای روی بینی می باشد. زیرا افراد در فاصله چند ثانیه دیگر آن موهای زشت و زننده را بر روی صورت خود مشاهده نمی کنند. این مومک ها در انواع مختلف موجود بوده و ارایشگران می توانند با توجه به نوع پوست افراد آنها را انتخاب کرده و برای حذف موهای روی بینی مورد استفاده قرار دهند.

برای استفاده از مومک در واقع باید آن را داغ کرده و با استفاده از یک کاردک آن را بر ناحیه مورد نظر قرار داده. و پس از گذشت چند دقیقه به سرعت آنها را از ناحیه مورد نظر کشیده، با این کار تمام موهای موجود بر روی بینی از بین می رود.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم