مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره روش دائمی ترمیم مو بیشتر بدانیم

روش دائمی ترمیم مو چیست

درباره روش دائمی ترمیم مو بیشتر بدانیم

ریزش مو مشکلی است که در بسیاری از مواقع افراد نمیتوانند به تنهایی و با استفاده از روش های سنتی به درمان ان بپردازند به همین دلیل مجبور خواهند بود حتما به متخصصان زیبایی مراجعه کنند. البته مراجعه به متخصصان زیبایی برای بررسی وضعیت موها به صورت دائمی لازم است اما متاسفانه افراد کمی وجود دارند که قبل از ریزش مو به متخصصان مراجعه کنند به همین دلیل درست در زمانی مراجعه میکنند که قسمت زیادی از موهایشان از دست رفته است. در زمانی که فرد به علت ریزش مو به مراکز زیبایی مراجعه میکند متخصصان به صورت دقیق به بررسی شرایط بیمار خواهند و با توجه به آن بهترین روش را برای درمان ریزش موی خود به کار خواهند گرفت. روش دائمی ترمیم مو یکی از روش هایی است که در بسیاری از مواقع متخصصان از آن استفاده خواهند کرد در این مطلب بیشتر به آن میپردازیم.

روش دائمی ترمیم مو

روش دائمی ترمیم مو چیست؟

در میان روش هایی که برای رفع ریزش مو وجود دارد روش ترمیم مو روشی است که با استفاده از آن میتوان به صورت موقت به درمان ریزش مو پرداخت. به همین دلیل روش دائمی ترمیم مو به همان روش کاشت موی طبیعی گفته میشود. در ترمیم موی دائمی و یا کاشت مو متخصصان با استفاده از روش هایی که وجود دارد به انتقال فولیکول های مو به ناحیه ی کچل سر میپردازند. این کار باعث میشود تا موهای فرد به صورت دائمی رشد کند و ظاهری کاملا طبیعی برای فرد به وجود بیاید. به دلیل این که موهای کاشته شده به خوبی رشد میکنند میتوانید به راحتی به اصلاح موها بپردازید و مانند موهای طبیعی با آن ها رفتار کنید و دیگر محدودیت های روش ترمیم مو وجود نخواهد داشت.

 

تفاوت روش دائمی ترمیم مو با روش موقت چیست؟

روش دائمی ترمیم مو با روش موقت تفاوت زیادی خواهد داشت و به طور کلی مقایسه این روش کار اشتباهی است. در روش ترمیم مو موقت از موهای مصنوعی برای رفع کم پشتی و کچلی استفاده میشود به همین دلیل افرادی که از این روش استفاده میکنند نمیتوانند به اصلاح مو ها بپردازند علاوه  بر این در برخی از موارد ممکن است موهایشان ظاهر طبیعی نداشته باشد اما در ترمیم مو دائمی همانطور که گفتیم همه چیز طبیعی خواهد بود و میتوان با موهایی که کاشته شده مانند موهای طبیعی رفتار کرد.

 

عوارض روش دائمی ترمیم مو چیست؟

روش دائمی ترمیم مو یا کاشت مو میتواند در برخی از موارد عوارضی نیز به دنبال داشته باشد که برخی از بیماران به آن مبتلا خواهند شد. مخصوصا در صورتی که از روش های جراحی برای کاشت مو استفاده شود این روش ها افزایش خواهند یافت. در روش های جراحی معمولا در اکثر موارد شاهد برجای ماندن جای بخیه و زخم خواهیم بود و علاوه بر این احتمال خونریزی و عفونت افزایش پیدا میکند. در روش های دیگر هم احتمال عفونت، خونریزی، التهاب، قرمزی و … وجود خواهد داشت.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم