مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش درمان کم مویی جلوی سر چیست

درمان کم مویی جلو سر

روش درمان کم مویی جلوی سر چیست

[تعداد: 3   میانگین: 2/5]

اگر دچار ریزش موی جلوی سر شده باشد حتما درمان آن برایتان بسیار اهمیت خواهد داشت چون این نوع ریزش مو باعث کاهش شدید زیبایی میشود و به علت این که موهای جلوی سر دائما در معرض دیدتان قرار خواهند گرفت قطعا مشکلات روحی زیادی برایتان به وجود خواهد آورد. خوشبختانه امروزه میتوان با روش هایی که وجود دارد میتوان هر نوع ریزش مو را درمان کرد به همین دلیل لازم نیست نگرانی خاصی برای رفع ریزش موهایتان داشته باشید کافی است به متخصصان زیبایی مراجعه کنید و با استفاده از روش هایی که وجود دارد در کمترین زمان ممکن شاهد رفع ریزش موی خود باشید. البته میتوانید در خانه هم با استفاده از روشهای خانگی به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنید اما قطعا مدت زمان درمان ریزش موهایتان افزایش پیدا خواهد کرد و ممکن است اسیب های زیادی به روحیه تان وارد شود.

درمان کم مویی جلوی سر

بهترین روش درمان کم مویی جلوی سر

برای درمان کم مویی جلوی سر روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن ها میتوانند نتایج مناسبی را به دنبال داشته باشند اما باید توجه داشته باشدی که برای استفاده از هر روش شرایطی وجود دارد به همین دلیل همه ی افراد نمیتوانند از برخی روش ها استفاده کنند به همین دلیل اگر به دنبال بهترین روش برای درمان ریزش موی خود هستید حتما باید به متخصصان زیبایی مراجعه کنید تا شرایطتتان بررسی شود و با توجه به آن بهترین روشی که وجود دارد به شما معرفی گردد. از میان روش های مخلتفی که در حال حاضر برای درمان ریزش مو و تقویت مو ها  وجود دارد میتوان به لیزر،پی ار پی، کاشت مو و ترمیم مو اشاره کرد.

 

درمان کم مویی جلوی سر با کاشت مو

برای درمان کم مویی جلوی سر در اکثر موارد کاشت مو میتواند بهترین روشی باشد که میتوانید از آن استفاده کنید. این روش برای افرادی پیشنهاد خواهد شد که بانک موی کافی داشته باشند و علاوه بر این به علت بیماری های خودایمنی دچار ریزش مو نشده باشند چون بیماری های خود ایمنی باعث میشود تا موهای کاشته شده نیز دچار ریزش شوند. افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند در اکثر موارد مجددا دچار ریزش مو نخواهند شد و از نتایجی که بدست می آید به صورت دائمی لذت خواهند برد.

 

درمان کم مویی جلوی سر با لیزر

در صورتی که موهایتان به صورت کامل دچار ریزش نشده باشد میتوانید برای درمان کم مویی جلوی سر از لیزر استفاده کنید. لیزر یکی از بهترین روش هایی است که میتوان برای تقویت موهای نازک و رفع مشکلات مختلفی که برای موها به وجود می آِید از آن استفاده کرد به همین دلیل توسط اکثر متخصصان پیشنهاد میشود. این روش عوارض خاصی به دنبال ندارد و کاملا ایمن است.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم