مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های آب كردن سريع شكم چیست؟

آب كردن سريع شكم و پهلو

روش های آب كردن سريع شكم چیست؟

بسیاری از افراد دچار اضافه ی وزن شدید نیستند اما به علت اینکه در قسمت هایی از بدنشان چربی ها بیش از حد تجمع پیدا کرده اند از اندام خود رضایت کافی نخواهند داشت. در میان اندام های مختلف بدن شکم جزء اندام هایی است که در کمترین زمان ممکن دچار چاقی میشود و تناسب اندام انسان را به راحتی به هم میریزد به همین دلیل باید با استفاده از روش های موثر به لاغری آن پرداخت. در این مطلب به معرفی بهترین روش های آب كردن سريع شكم خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

 

آب كردن سريع شكم

آب كردن سريع شكم با لیپوماتیک

آب كردن سريع شكم در بسیاری از مواقع کار چندان راحتی نخواهد بود به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند باید به کلینیک های زیبایی مراجعه کنند. در صورتی که دچار چاقی بیش از حد شکم شده اید پیشنهاد میشود در وهله ی اول روش های طبیعی مانند فعالیت های فیزیکی و رژیم های غذایی را امتحان کنید. در این مواقع اگر به نتیجه ی مناسب دست پیدا نکردید میتوان لیپوماتیک را امتحان نمایید.

در میان روش هایی که برای لاغری شکم وجود دارد لیپوماتیک یکی از بهترین و سریعترین روش هاست. در این روش متخصصان بعد از ایجاد برش هایی سطحی در قسمت هایی از شکم لوله ای را به آن وارد میکنند و بعد از ایجاد ارتعاشات برای شکست چربی ها آن ها را تخلیه مینمایند. بهتر است بدانید تمام این کار ها در یک جلسه انجام میشود و بعد از آن میتوان شاهد نتایج دلخواه بود.

 

آبدومینوپلاستی برای آب كردن سريع شكم

برای آب كردن سريع شكم میتوان از روش آبدومینوپلاستی هم استفاده کرد. روش ابدومینوپلاستی تا حدی مانند روش لیپوماتیک است و هر دوی آنها جزء روش های پیکرتراشی به شمار میروند. اما آبدومینوپلاستی برای افرادی مناسب خواهد بود که به دلیل چاقی شدید شکم نمیتوانند از روش لیپوماتیک استفاده کنند.

برای آبدومینوپلاستی متخصصان با استفاده از روش های جراحی به تخلیه ی مقادیر زیادی از چربی ها میپردازند و در انتها بافت های آسیب دیده ترمیم میشود و محل برش ها بخیه زده خواهد شد.

 

آب كردن سريع شكم با دراز نشست

آب كردن سريع شكم با دراز نشست برای افرادی مناسب است که از قدرت بدنی کافی برخوردار باشند و علاوه بر این دچار چاقی بیش از حد نشده باشند. انجام فعالیت های فیزیکی مختلف مانند دراز نشست فواید بسیار زیادی برای سلامت افراد خواهد داشت به همین دلیل همیشه توصیه میشود قبل از مراجعه به کلینیک ها برای لاغری از فعالیت های فیزیکی استفاده شود.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم