مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های از بین بردن موهای ریز جلوی پیشانی

مو ریز جلوی پیشانی

روش های از بین بردن موهای ریز جلوی پیشانی

[تعداد: 15   میانگین: 1.7/5]

همانطور که میدانید وجود موهای زائد در نقاط مختلف بدن خانم ها باعث کاهش زیبایی میشود به همین دلیل در صورتی که موهای زائد بیش از حد در نقطه ای از بدن یا صورت وجود داشته باشد باید حتما آن را از بین برد. به علت اینکه وجود موهای ریز جلوی پیشانی هم تاثیر زیادی در کاهش زیبایی دارند در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به معرفی روش هایی برای از بین بردن آن بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

موهای ریز جلوی پیشانی

علت موهای ریز جلوی پیشانی

بسیاری از خانم ها به دنبال روشی میگردند که با استفاده از آن بتوانند به رفع موهای زائد قسمت های مختلف بپردازند. اما متاسفانه کمتر کسی پیدا میشود که به دنبال علت موهای ریز جلوی پیشانی یا سایر قسمت ها بدن بپردازد. این موضوع درست است که موهای زائد معمولا به ژنتیک فرد مربوط میشوند اما بهتر است بدانید برخی از بیماری ها هم باعث پر مویی در خانم ها خواهند شد.
تغییرات شدید هورمونی در بدن یکی از مواردی است که ممکن است باعث شود تا فرد پرمویی شدید را تجربه کند. علاوه بر این مشکلات تیروئید هم قطعا تاثیر زیادی در آن خواهد داشت به همین دلیل اگر مشکل پرمویی در والدینتان وجود ندارد یا به صورت ناگهانی شاهد پرمویی بوده اید بهتر است حتما برای رفع آن به متخصصان زیبایی مراجعه کنید تا از روش های موثر و اساسی استفاده شود.

رفع موهای ریز جلوی پیشانی با لیزر

در صورتی که موهای ریز جلوی پیشانی به علت مشکلات ژنتیکی وجود داشته باشند میتوانید برای رفع آن از روش لیزر استفاده کنید. استفاده از لیزر در اکثر موارد نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت. بهتر است بدانید در سالهای اخیر دستگاه های لیزر موهای زائد دچار پیشرفت های قابل توجهی شده است به طوری که حتی افرادی که پوست تیره و موهای روشن دارند هم میتوانند از آن استفاده کنند.
رفع موهای ریز جلوی پیشانی با استفاده از لیزر عارضه ی خاصی به دنبال نخواهد داشت و همه ی افراد میتوانند آن را امتحان کنند.

از بین بردن موهای ریز جلوی پیشانی با روش های خانگی

برای از بین بردن موهای ریز جلوی پیشانی میتوانید از روش های خانگی هم استفاده کنید. روش های خانگی زیادی وجود دارد که میتوان برای دست یابی به نتیجه ی دلخواه از آن استفاده کرد اما اگر قرار باشد یکی از بهترین آن ها را معرفی کنیم بهتر است به کرم های موبر اشاره کرد. در صورتی که نسبت به آن ها حساسیت نداشته باشید قطعا گزینه ای مناسب برای رفع موهای زائد پیشانی خواهند بود.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم