مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های بالا کشیدن ابرو مردان چیست

بالا کشیدن ابرو

روش های بالا کشیدن ابرو مردان چیست

امروزه علاوه بر خانم ها بسیاری از آقایان هم برای افزایش زیبایی خود از عمل های مختلف استفاده میکنند چون استفاده از این عمل ها باعث میشود تا اعتماد به نفس فرد افزایش پیدا کند و به دنبال آن بتواند در اجتماع بهتر حضور پیدا کند. در حال حاضر روش های بالا کشیدن ابرو مردان متقاضیان زیادی پیدا کرده است چون استفاده از این روش میتواند تغییرات قابل توجهی را در چهره به وجود آورد به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به معرفی این روش ها بپردازیم.

 

بالا کشیدن ابرو مردان

بهترین روش بالا کشیدن ابرو مردان

برای بالا کشیدن ابرو مردان روش های مختلفی وجود دارد و به طور کلی نمیتوان بهترین روش را مشخص کرد. انتخاب بهترین روش باید با توجه به انتظارات بیمار از روش های مختلف و شرایطی که دارد صورت بگیرید اما به طور کلی از نظر اثر بخشی میتوان گفت لیفت ابرو با جراحی یکی از بهترین روش هایی است که با استفاده از آن میتوان به ظاهر دلخواه دست یافت.

به دلیل اینکه لیفت ابرو جزء تنها روش هایی است که با استفاده از آن میتوان به نتایج دائمی دست پیدا کرد قطعا بسیاری از افراد ترجیح میدهند از آن استفاده کنند. در این روش پزشک با استفاده از روش های جراحی به حذف و اصلاح بافت های پشت پیشانی میپردازند. این کار باعث میشود تا ابرو ها تا حدی که ظاهری طبیعی برای بیمار به وجود آید بالا  بیایند و فرمشان بهبود پیدا کند.

 

بالا کشیدن ابرو با بوتاکس

تزریق بوتاکس از روش هایی است که در سالهای اخیر متقاضیان زیادی پیدا کرده است چون با استفاده از آن میتوان در کمترین زمان ممکن به نتیجه رسید. برای بالا کشیدن ابرو مردان هم بوتاکس نتایج قابل قبولی خواهد داشت اما باید به این نکته توجه داشته باشید که بوتاکس جزء روش های موقت است و نتایج دائمی به دنبال نخواهد داشت اما در عوض عوارض آن کمتر از روش های دیگر خواهد بود.

 

تزریق ژل برای بالا کشیدن ابرو

تزریق ژل هم در مواردی ممکن است برای بالا کشیدن ابرو مردان مورد استفاده قرار گیرد. این روش هم مانند بوتاکس عوارض کمی به دنبال خواهد داشت اما نتایج آن موقت است و نباید انتظار نتایج دائمی از آن داشت. بهتر است بدانید تزریق ژل های دائمی عوارض خطرناکی به دنبال خواهد داشت به همین دلیل به هیچ وجه نباید از آن استفاده کنید.

تزریق ژل نهایتا در نیم ساعت انجام خواهد شد و بیماری میتوانند با استفاده از آن حداقل تا ۶ ماه شاهد نتایجی که بدست آمده باشد اما بعد از این مدت ژل ها جذب خواهند شد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم