مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های برجسته كردن گونه چیست

روش های برجسته كردن گونه

روش های برجسته كردن گونه چیست

برجسته كردن گونه تاثیر زیادی در زیبایی دارد به همین دلیل بسیاری از افراد با مراجعه به کلینیک های زیبایی از روش هایی که برای اینکار وجود دارد استفاده میکنند. بهتر است بدانید در حال حاضر تزریق ژل و چربی از بهترین و ایمن ترین روش هایی هستند که میتوان برای افزایش حجم گونه ها از آن استفاده کرد به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به معرفی این روش ها بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

برجسته كردن گونه

برجسته كردن گونه با تزریق ژل

برای برجسته كردن گونه روش های زیادی وجود دارد که میتوانید با بررسی مزایا و معایب هر کدام از آنها به انتخاب بهترین روش بپردازید. بهتر است بدانید در میان روش های مختلفی که امروزه وجود دارد تزریق ژل جزء بهترین و کم دردسر ترین روش هاست به همین دلیل اگر به دنبال روشی کمر دردسر و سریع هستید بهتر است حتما این روش را امتحان کنید تا در مدت زمانی کوتاه شاهد افزایش زیبایی خود باشید.

تزریق ژل نهایتا در نیم ساعت انجام خواهد شد. در این روش متخصصان با استفاده از سوزن های بسیار ظریف به تزریق ژل های قابل جذب به نقاط مختلف گونه میپردازند که این کار باعث میشود تا حجم گونه ها حداقل به مدت ۶ ماه افزایش پیدا کند. افرادی که از این روش استفاده میکنند ممکن است در برخی موارد شاهد تورم، قرمزی، کبودی و … باشند که معمولا بعد از مدتی کوتاه از بین میرود.

 

تزریق چربی برای برجسته كردن گونه

برای برجسته كردن گونه تزریق چربی یکی از ایمن ترین روش هاست و حتی میتوان گفت این روش از روش تزریق ژل که معرفی کردیم هم کم خطر تر است چون برای انجام آن از چربی طبیعی خود بدن استفاده میشود که همین باعث خواهد شد تا بدن نسبت به آن واکنشی نشان ندهد.

تنها عیب این روش این است که کمی زمان بر خواهد بود چون پزشک باید قبل از هر چیز به استخراج چربی از نقاط مختلف بدن مانند شکم، پهلو و … بپردازد که همین باعث افزایش هزینه ی این روش هم میشود.

 

برجسته كردن گونه با جراحی پروتز

در صورتی که برای برجسته كردن گونه به دنبال روشی هستید که بتوانید با استفاده از آن تغییرات قابل توجهی را در چهره به وجود آورید بهتر است حتما از جراحی پروتز استفاده کنید. در این روش متخصصان با ایجاد برش هایی در داخل دهان به قرار دادن پروتز میپردازند به همین دلیل عوارض این روش بیشتر از روش های تزریق ژل و چربی خواهد بود اما به هر حال موثر تر از آن هاست.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم