مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های ترمیم مژه قیچی شده چیست

ترمیم مژه

روش های ترمیم مژه قیچی شده چیست

معمولا تمامی خانم ها به زیبایی مژه هایشان بیش از حد اهمیت میدهند چون به این موضوع پی برده اند که زیبایی چشم ها تا حد زیادی به مژه ها بستگی دارد به همین دلیل در صورتی که مشکلی برای مژه ها به وجود آید قطعا زیبایی چشم ها تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. قیچی کردن ناخواسته ی مژه ها یکی از مشکلاتی است که ممکن است بسیاری از افراد در زمان اصلاح ابرو و یا … دچار آن شوند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به روش های ترمیم مژه قیچی شده بپردازیم پس با ما همراه باشید.

 

ترمیم مژه قیچی

ترمیم مژه قیچی شده با اکستنشن مژه

قیچی کردن مژه ها ممکن است برای هر فردی حداقل یکبار به وجود آید و شاید تصور کنید چندان مشکل ساز نخواهد بود اما با توجه به این که این موضوع تاثیر زیادی بر روی کاهش زیبایی خواهد داشت ممکن است در مواردی باعث اسیب های شدید روحی شود به همین دلیل ترمیم مژه قیچی شده بسیار اهمیت دارد. برای اینکار میتوان از روش های موقت مانند اکستنشن استفاده کرد.

در روش اکستنشن مژه های مصنوعی با استفاده از چسب های مخصوص بر روی پلک ها چسبانده میشوند و تقریبا ظاهری طبیعی را برای فرد به وجود می آورند به همین دلیل میتوان به صورت موقت از آن بهره گرفت. البته باید توجه داشته باشید که استفاده از اکستنشن به صورت طولانی مدت چندان ایمن نیست به همین دلیل بهتر است فقط به صورت موقت و مقطعی از آن استفاده کنید.

 

روغن کرچک برای ترمیم مژه قیچی شده

برای ترمیم مژه قیچی شده میتوانید از روغن کرچک استفاده کنید. البته این روش باعث رشد یک شبه ی مژه های جدید نخواهد شد اما قطعا در رشد سریع موهای جدید کمک زیادی خواهد کرد به همین دلیل بهتر است حتما در کنار روش های دیگر از آن استفاده کنید. روغن کرچک به علت خواص فوق العاده ای که دارد میتواند در کوتاه ترین زمان ممکن باعث افزایش رشد مژه ها شود.

بهتر است شب ها از روغن کرچک استفاده کنید و تا اجازه دهید باقی بماند. این کار باعث میشود به خوبی جذب مژه ها شود و رشد آن افزایش پیدا کند.

 

ترمیم مژه قیچی شده با روغن سیاه دانه

سیاه دانه هم گزینه ی مناسبی برای ترمیم مژه قیچی شده خواهد بود فقط باید توجه داشته باشید که برای استفاده از آن حتما از روغن طبیعی و ارگانیک استفاده کنید چون در غیر اینصورت قطعا نتیجه ی خاصی مشاهده نخواهید کرد. برای استفاده از روغن سیاه دانه میتوانید از برس های ریمل استفاده کنید.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم