مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های خانگی رشد مژه چیست

روش خانگی رشد مژه

روش های خانگی رشد مژه چیست

همانطور که میدانید بسیاری از خانم ها به زیبایی مژه ها بیش از حد اهمیت میدهند و برای اینکه مژه های زیبا داشته باشند دائما به استفاده از لوازم آرایشی میپردازند. اما متاسفانه به علت اینکه استفاده از لوازم آرایشی نتایج طبیعی به دنبال ندارد بسیاری از افراد از آن رضایت نخواهند داشت به همین دلیل پیشنهاد میشود برای افزایش زیبایی مژه ها از روش ها موثر و دائمی استفاده کرد. روش های خانگی رشد مژه جزء بهترین روش ها به شمار میروند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم.

 

روش های خانگی رشد مژه

روش های خانگی رشد مژه

برای اینکه مژه های پرپشت و زیبا داشته باشید باید به سلامت آن ها اهمیت دهید. تقویت مژه ها و استفاده از روش های خانگی در اکثر موارد باعث میشود تا زیبایی مژه ها تا حد زیادی افزایش پیدا کند و حتی از ریزش آن ها جلوگیری شود به همین دلیل پیشنهاد میکنیم در هفته ساعاتی را به تقویت مژه و حتی ابرو و موهای سر اختصاص دهید تا از زیبایی خود رضایت داشته باشید.

استفاده از روش های خانگی رشد مژه برایتان هیچ عارضه ای به دنبال نخواهد داشت به طوری که میتوانید از این موضوع کاملا اطمینان داشته باشید. از میان بهترین روش های خانگی میتوان به استفاده از روغن های طبیعی اشاره کرد چون روغن های طبیعی با سرعت به عمق موها نفوذ میکنند و همین باعث میشود در مدت زمانی کوتاه شاهد نتایج آن باشید.

 

رشد مژه با روغن کرچک

روش های خانگی رشد مژه بسیار متنوع اند و هر کدام مزایا و معایب خود را خواهند داشت اما از میان روش های مختلفی که وجود دارد همانطور که گفتیم استفاده از روغن های طبیعی بهترین گزینه خواهد بود. روغن کرچک یکی از بهترین روغن های گیاهی است که میتوان برای تقویت مژه ها از آن استفاده کرد.

برای استفاده از روغن کرچک باید یک برس ریمل را به آن آغشته کنید و هر شب قبل از خواب مژه هایتان را با آن چرب کنید.

 

ژل آلوئه ورا برای رشد مژه

از میان روش های خانگی رشد مژه بهتر است به استفاده از آلوئه ورا هم اشاره داشته باشیم چون آلوئه ورا دارای عناصر مختلفی است که استفاده از آن باعث میشود سرعت رشد مژه ها در مدت زمانی کوتاه افزایش پیدا کند. استفاده از آلوئه ورا بسیار ساده است کافی است مانند روش قبل یک برس کوچک را به آن آغشته کنید و مژه هایتان را با آن ماساژ دهید.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم