مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های موثر در رفع سیاهی دور لب

سیاهی دور لب

روش های موثر در رفع سیاهی دور لب

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

برای افزایش زیبایی راهکارهای زیادی وجود دارد که از میان آن میتوان به عمل های جراحی اشاره کرد اما باید توجه داشته باشید که همیشه هم لازم نیست برای رضایت بیشتر از چهره به سراغ عمل های زیبایی رفت چون در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده از روش های غیر تهاجمی تغییرات قابل توجهی را در چهره ایجاد کرد. رفع سیاهی دور لب یکی از کارهایی است که در بسیار ساده است اما بسیاری از افراد میتوانند با استفاده از آن شاهد افزایش زیبایی خود باشند.

 

رفع سیاهی دور لب

رفع سیاهی دور لب با لیزر

همانطور که میدانید لب ها تاثیر زیادی در زیبایی دارند به همین دلیل در صورتی که زیبایی کافی نداشته باشند قطعا مشکلات قابل توجهی به وجود خواهند آورد. برای رفع سیاهی دور لب روش های زیادی وجود دارد که میتوان با مراجعه به کلینیک های زیبایی از آن ها استفاده کنید اما از میان بهترین روش ها که در حال حاضر برای این کار وجود دارد میتوان به لیزر تراپی اشاره نمود.

لیزر روشی کاملا غیر تهاجمی است و افرادی که برای رفع سیاهی دور لب از آن استفاده میکنند دچار عوارض و مشکلی نخواهند شد ضمن این که لیزر در مقایسه با روش های مختلفی که وجود دارد اثرات فوق العاده ای دارد به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند در چند جلسه شاهد روشن شدن کامل پوست خواهند بود.

 

 

رفع سیاهی دور لب با روش های خانگی

برای رفع سیاهی دور لب میتوان از روش های خانگی هم استفاده کرد. استفاده از این روش ها هزینه ی زیادی به دنبال نخواهد داشت و میتوانید با آن ها در اکثر موارد به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنید.

یکی از مناسب ترین روش ها این است که از گلیسیرین برای روشن کردن پوست اطراف لب استفاده کنید. استفاده از گلیسیرین باعث میشود تا خشکی اطراف لب کاهش پیدا کند و در مدت زمانی کوتاه شاهد رفع سیاهی دور لب باشید. برای استفاده از آن کافی است قبل از خواب مقداری گلیسیرین را با یک پنبه به دور لب بمالید.

 

آلوئه ورا و رفع سیاهی دور لب

آلوئه ورا هم گزینه  ی مناسبی برای رفع سیاهی دور لب خواهد بود چون با خواصی که دارد باعث آب رسانی به پوست و حذف سلول های مرده خواهد شد. برای استفاده از اثرات فوق العاده ی آلوئه ورا بهتر است حتما به تهیه ی گیاه ان بپردازید. در وسط گیاه آلوئه ورا ژلی وجود دارد که باید هر شب قبل از خواب اطراف لب را با آن ماساژ داد.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم