مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های پرپشت کردن سریع مژه چیست

پرپشت کردن مژه

روش های پرپشت کردن سریع مژه چیست

بسیاری از خانم ها در هنگام آرایش زمان زیادی را صرف زیبایی چشم ها میکنند که در این میان زیبایی مژه ها زمان زیادی را میطلبد ضمن این که در اکثر موارد فرد با آرایش مژه ها به نتایج مناسب دست پیدا نمیکند به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال روش هایی هستند که بتوانند با استفاده از آن در کمترین زمان ممکن به افزایش تراکم مژه ها بپردازید. همین موضوع باعث شده تا ما در این مطلب تصمیم بگیریم به روش های پرپشت کردن سریع مژه بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

پرپشت کردن سریع مژه

پرپشت کردن سریع مژه با کاشت مژه طبیعی

برای پرپشت کردن سریع مژه روش های زیادی وجود دارد اما هر چقدر هم که سریع باشند بازهم مدت ها زمان خواهد برد تا به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنید اما روش کاشت مژه طبیعی نه تنها به سرعت نتیجه میدهد بلکه افرادی که از آن استفاده میکنند میتوانند در بلند مدت هم شاهد باقی ماندن مژه های کاشته شده باشند.

کاشت مژه طبیعی ظاهر بسیار طبیعی برای فرد به وجود خواهد آورد و در اکثر موارد عارضه ی خطرناکی به دنبال نخواهد داشت. در این روش برای افزایش تراکم مژه متخصصان به انتقال موها از نقاط مختلف بدن بر روی پلک ها میپردازند. مژه هایی که انتخاب میشود هماهنگی مناسبی با مژه ها خواهند داشت به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند میتوانند از نتایج بدست آمده رضایت خواهند داشت.

 

پرپشت کردن سریع مژه با روغن سیاه دانه

در صورتی که برای پرپشت کردن سریع مژه نمیتوانید از روش های کاشت مژه استفاده کنید قطع استفاده از روش های خانگی و داروهای گیاهی هم مناسب خواهد بود. از میان داروهای گیاهی مختلف روغن سیاه دانه یکی از بهترین هاست و میتوان با استفاده ی منظم از آن به نتایج قابل قبولی دست یافت. روغن سیاه دانه با دارا بودن ویتامین های مختلف و مواد مغذی رشد مژه ها را سرعت خواهد بخشید.

برای استفاده از روغن سیاه دانه باید از یک برس کوچک مانند برس های ریمل استفاده کنید چون ماساژ مژه با انگشت ممکن است باعث آسیب به چشم ها شود.

 

پرپشتی مژه با روغن جوجوبا

روغن جوجوبا هم برای پرپشت کردن سریع مژه مناسب خواهد بود. این روغن مفید سرشار از ویتامین های آ،ب و ای است به همین دلیل تاثیر فوق العاده ای در رشد مژه و حتی ابرو ها خواهد داشت. افرادی که به صورت منظم از آن استفاده میکنند میتوانند بعد از دو الی ۳ ماه شاهد افزایش رشد مژه ها و زیبایی آن شوند.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم