مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های پیکرتراشی بدون عمل جراحی

روش پیکرتراشی بدون عمل جراحی

روش های پیکرتراشی بدون عمل جراحی

اگر شما هم جزء افرادی هستید که تصور میکنند زیبایی یعنی استفاده از عمل هایی زیبایی باید بدانید که کاملا در اشتباه هستید و خود را در معرض بروز عوارض مختلف این روش ها قرار داده اید.البته این به معنی این نیست که باید از کلینیک های زیبایی فاصله گرفت.چون بسیاری از خدماتی که در کلینک های زیبایی به کار گرفته میشوند در آن ها از جراحی استفاده نمیشود و عارضه ی چندانی را به دنبال نخواهند داشت. پیکرتراشی بدون عمل جراحی هم از روش هایی است که باعث میشود فرد در کمترین زمان ممکن به نتایج دلخواه خود دست پیدا کند.با استفاده از این روش افراد میتوانند در مدت زمانی بسیار کوتاه به تناسب اندام دست پیدا کنند و شاهد رفع چربی قسمت های مختلف بدن خود باشند.در این مطلب به روش های پیکرتراشی بدون عمل جراحی بیشتر خواهیم پرداخت.

پیکرتراشی بدون عمل جراحی

متقاضیان پیکرتراشی بدون عمل جراحی

پیکرتراشی بدون عمل جراحی یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید برای دستیابی به اندام مورد نظر خود از آن استفاده کنید اما برای استفاده از این روش محدودیت هایی هم وجود دارد و همه ی افراد نمیتوانند از آن استفاده کنند.مهمترین شرط استفاده از این روش این است که وزن مناسبی داشته باشید چون افرادی که اضافه وزن شدید دارند به هیچ وجه نمیتوانند از این روش استفاده کنند.علاوه بر این باید سلامت عمومی مناسبی نیز داشته باشید.

 

روش پیکرتراشی بدون عمل جراحی

برای پیکرتراشی بدون عمل جراحی روش های مختلفی وجود دارد که میتوانید از آن ها بهره بگیرید.از میان روش های مختلف میتوان به لیپوماتیک،لیپوماتیک و بادی جت اشاره کرد.در همه ی این روش ها متخصصان با استفاده از دستگاه های مختلف به تخریب بافت چربی ها میپردازند.این کار باعث میشود تا چربی ها از بافت های بدن جدا شوند و امکان این وجود داشته باشد که به راحتی به استخراج  آن ها پرداخت.بعد از این که چربی ها استخراج شدند میتوان آن ها را به راحتی با استفاده از ساکشن تخیله نمود.

 

فواید پیکرتراشی بدون عمل جراحی

پیکرتراشی بدون عمل جراحی فواید قابل توجهی را نسبت به روش های جراحی دارد که با استفاده از آن از این مزایا برخوردار خواهید شد.مهمترین فایده ی استفاده از این روش ها این است که بدون کوچکترین عارضه به نتیجه دست پیدا خواهید کرد.علاوه بر این از چربی های استخراج شده میتوان برای برجسته سازی نقاط دیگر بدن استفاده کرد.مزیت دیگر این روش این است که چربی های بدن بدون اینکه نقاط دیگر بدنتان لاغر شود تخلیه خواهد شد.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم