مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عمل جراحی کاشت ابرو

عمل جراحی کاشت ابرو

عمل جراحی کاشت ابرو

بسیاری از افراد از بدر تولد که به دنیا می آیند چهره ی زیبایی را دارند و تا سنینی این زیبایی ادامه پیدا می کند اما عوامل مختلفی در طول زندگی روی زیبایی افراد تاثیر میگذارد و باعث می شود تا زیبایی افراد تا حد زیادی کاهش پیدا کند به همین دلیل باید برای جلوگیری از این عوامل راهکارهای لازم را به کار گرفت اما در برخی از موارد با به کار گیری همه ی روش ها مشکلاتی برای زیبایی به وجود می آید.یکی از این مشکلات که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم ریزش ابرو و یا کم پشتی آن است.ریزش ابرو و کم پشتی آن ممکن است به دلایل مختلفی مانند شکستگی و … رخ دهد که در هر صورت زیبایی را تا حد زیادی کاهش می دهد اما خوشبختانه روش های مختلفی وجود دارند که می توان با استفاده از آن به نتیجه رسید. عمل جراحی کاشت ابرو روشی است که قصد داریم در این مطلب به مزایا و عوارض آن بپردازیم.

کاشت ابرو با جراحی

عمل جراحی کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟

همانطور که گفتیم کاشت ابرو با جراحی یکی از روش هایی است که میتوان با استفاده از آن نواقص ابرو را تا حد زیادی کاهش داد. در این روش ها برای استخراج فولیکول ها از روش های مختلفی استفاده می شود که در همه ی آن ها باید از تیغ جراحی استفاده کرد. در واقع فولیکول های مو برای پیوند به قسمت ابرو به وسیله ی برش هایی که در قسمت پشت سر به وجود می آید استخراج می شوند و در قسمت های مشخص شده ابرو کاشته می شوند. از میان روش های مختلف کاشت ابرو با جراحی میتوان به FIT اشاره کرد که در این روش ها به دلیل جراحی عوارض قابل توجهی برای فرد به وجود می آید.

 

کاشت ابرو با جراحی چه عوارضی دارد؟

مهمترین عارضه ای که کاشت ابرو با جراحی به وجود می آورد برجای گذاشتن جای بخیه و اسکار است. در واقع جای بخیه و اسکاری که به علت کاشت ابرو به وجود می آید به راحتی برطرف نمی شود به همین علت باید تا جایی که امکان دارد از استفاده از این روش ها پرهیز شود. البته باید توجه داشته باشید که کاشت ابرو با جراحی تقریبا روشی است که منسوخ شده است و بسیاری از کلینیک ها از آن استفاده نمی کنند.

 

فواید کاشت ابرو با جراحی چیست؟

بهتر است بدانید کاشت ابرو با جراحی نسبت به سایر روش ها فواید قابل توجهی را به دنبال ندارد که شما را به استفاده از این روش ها تشویق کند به همین دلیل توصیه می شود تا از این روش ها بهره نگیرید. معمولا افرادی که از این روش ها استفاده می کنند عوارض مختلف را تجربه می کنند که به راحتی برطرف نمی شود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم