مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین روش های کاشت و ترمیم مو در بانوان

کاشت و ترمیم مو در بانوان

بهترین روش های کاشت و ترمیم مو در بانوان

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

همانطور که می دانید ریزش مو در خانم ها تا حدی می تواند روی زیباییشان تاثیر گذار باشد که به طور کلی زندگیشان را تحت شعاع قرار دهد و نتوانند به امور روزمره ی خود بپردازند. این مشکل حتی می تواند باعث شود تا بسیاری از خانم ها دچار مشکلات روحی شدید مانند افسردگی و گوشه گیری شوند و حتی از حضور در اجتماع هم خودداری کنند به همین دلیل توصیه می شود تا با مشاهده ی اولین علائم ریزش مو به فکر درمان آن بود تا از اثرات نامطلوب آن جلوگیری شود. برای درمان ریزش مو در خانم ها میتوان از روش های مختلف کاشت و ترمیم مو در بانوان بهره گرفت تا به سرعت شاهد از بین رفتن اثرات ریزش مو بود.روش های کاشت و ترمیم معمولا متفاوت می باشند و انتخاب آن باید با توجه به شرایط بیمار صورت گیرد تا شاهد نتایج مطلوب بعد از آن باشیم و فرد از نتایجی که بدست می آید رضایت کامل را داشته باشد.

ترمیم مو در بانوان

بهترین روش های کاشت و ترمیم مو در بانوان

روش های کاشت و ترمیم مو در بانوان بسیار متفاوتند و برای انتخاب آن باید قبل از هر چیز یکی از روش های کاشت و یا ترمیم را انتخاب کنید.از میان روش های کاشت میتوان به sue , fue و fit اشاره کرد که هر کدام با توجه به وضعیت موها و بانک موی فرد میتواند جزء بهترین روش ها به حساب آید. روش های ترمیم هم به مقدار کم پشتی موها بستگی دارد برخی از روش ها برای موهای کم پشت به کار گرفته می شود و برخی از روش ها هم برای از بین بردن کاملا کچلی.

 

تاثیرات کاشت و ترمیم مو در بانوان

کاشت و ترمیم مو در بانوان تاثیرات قابل توجهی را در درمان ریزش مو و کم پشتی دارد به همین دلیل در صورتی کهبه دنبال روشی سریع برای درمان ریزش مو هستید می توانید به راحتی از این روش ها بهره بگیرید البته قبل از هر چیز باید توجه داشته باشید که روش های کاشت و ترمیم تفاوت های قابل توجهی را دارند و برای بهره گیری از آن باید با این تفاوت ها آشنا باشید. علاوه بر این نکته ی دیگری که وجود دارد این است که قبل از استفاده از روش های کاشت و ترمیم مو در بانوان باید تمام دقت خود را به کار گیرید تا بعد از آن دچار پیشمانی نشوید.

 

تفاوت کاشت و ترمیم مو در بانوان

کاشت و ترمیم مو در بانوان تفاوت قابل توجهی را با یکدیگر دارند به صورت که مقایسه آن ها کاملا اشتباه است. در کاشت مو بعد از عمل شاهد رشد موهایی طبیعی هستیم که علاوه بر ظاهر مطلوب می توانند به راحتی رشد کنند و به اصلاح آن بپردازیم. کاشت مو معمولا با استفاده از جراحی انجام می شود.اما در ترمیم مو هیچ عملی بر روی پوست سر انجام نمی شود و موهای جدید بر روی پوست قرار می گیرند. این موها توانایی رشد مجدد را نداشته و اندازه ی ثابتی دارند اما ظاهرشان کاملا طبیعی است و هیچ تفاوتی با موهای طبیعی نخواهند داشت.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم