مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش پیکر تراشی بدون جراحی چقدر موثر است

پیکرتراشی بدون جراحی چیست

روش پیکر تراشی بدون جراحی چقدر موثر است

از گذشته تا کنون همه ی افراد جامعه به خصوص خانم ها میل به زیبایی در آنان وجود داشته است و همواره به دنبال راهی بودند تا به آن دست پیدا کنند. اما داشتن اندامی زیبا یکی از اصلی ترین دغدغه هایی می باشد که خانم ها از هر روشی برای دستیابی به آن استفاده می کنند از رعایت رژیم های غذایی و یا انواع رژیم های خارجی. همانطور که گفته شد روش های زیادی برای رسیدن به اندامی زیبا وجود دارد که یکی از بهترین آنها پیکرتراشی می باشد. پیکرتراشی یکی از جدیدترین روش های تخلیه چربی از بدن می باشد که نتیجه ای غیرقابل باور در مقایسه با سایر روش ها در اختیار مراجعه کنندگان قرار میدهد. در واقع پزشکان می توانند در روش پیکرتراشی بدون جراحی بدون هیچ مشکل و عوارضی خواسته بیماران را برآورده کنند. در این مقاله در تلاش هستیم تا روش پیکرتراشی بدون جراحی را برای شما به طور مختصر معرفی کنیم با ما همراه باشید.

پیکرتراشی بدون جراحی

پیکرتراشی بدون جراحی

باید بدانید که پیکرتراشی به مجموعه از روشهای تهاجمی و غیر تهاجمی گفته می شود که بوسیله آن ها می توان نواحی مختلف بدن را به فرم دلخواه درآورد. همچنین لازم به ذکر است که پیکرتراشی بدون جراحی بوده و تنها با یک بی حسی موضعی قابل انجام می باشد.

در رابطه با چگونگی پیکرتراشی باید در جریان باشید که سلول های چربی به صورت کاملا فیزیکی تخریب می شوند و با استفاده از حرکات لرزشی کانولا به صورت آزاد در می آیند و این چربی به آرامی و بدون هیچگونه درد و خونریزی توسط دستگاه های مخصوص از بدن مراجعه کنندگان خارج می شود.

این روش این امکان را به بیماران میدهد که لیفت های پوست آنان سفت تر شده و در همچنین تغییر سایز و همچنین حجم و فرم مورد نظر خود را به دست آورند. بسیاری از افراد بر این باورند که روش پیکرتراشی تنها با استفاده از یک دستگاه خاص انجام می شود در حالیکه این یک باور غلط بوده و پیکرتراشی بنا بر شکل ظاهری اندام خود بیمار و همچنین به منظور رسیدن به تناسب اندام نیاز به تغییرات خاصی دارند و در این بین جهت پیکر تراشی ممکن است نیاز به استفاده از تکنیک های مختلفی باشد که اکثر این روش ها در بین مردم شناخته شده هستند.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم