مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تفاوت روش کاشت ابروی طبیعی با غیر طبیعی

کاشت ابروی طبیعی در تهران

تفاوت روش کاشت ابروی طبیعی با غیر طبیعی

کاشت ابروی طبیعی یکی از روش هایی است که بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود از آن بهره می گیرند. این عمل در صورتی که به صورت اصولی انجام شود و متخصصان با تجربه انجام آن را بر عهده گیرند نتایج قابل توجهی را خواهد داشت و تا حد زیادی باعث افزایش زیبایی خواهد شد. بهتر است بدانید افرادی که با استفاده از کاشت ابروی طبیعی به رفع نواقص ابروی خود می پردازند با کمترین عوارض ممکن روبرو خواهند شد و در اکثر موارد هیچ مشکلی برایشان رخ نمی دهد. کاشت ابرو یکی از روش هایی است که باعث می شود زیبایی چشم ها نیز افزایش پیدا کند. در واقع ابرو ها نقش زیادی را در زیبایی چشم ها دارند به صورتی که زیبایی آن ها میتواند در افزایش زیبایی چشم و درخشنده به نظر رسیدن آن تاثیر قابل توجهی را داشته باشید به همین دلیل بهتر است همیشه آن را مورد توجه قرار دهید.

کاشت ابروی طبیعی

کاشت ابروی طبیعی چگونه انجام می شود؟

کاشت ابروی طبیعی با استفاده از انتقال فولیکول های سایر نقاط بدن به ابرو ها انجام می شود. در این روش متخصصان فولیکول های قسمت های مختلف بدن را استخراج می کنند و بعد از آن در محل هایی که قبلا مشخص کرده اند فولیکول ها را قرار می دهند. این کار باعث می شود تا بعد از مدتی موهایی که در ناحیه ی ابرو کاشته شده است به صورت طبیعی رشد کنند.

البته در استخراج فولیکول ها باید به این نکته توجه داشت که از تمام نقاط بدن نمیتوان موها را انتقال داد چون موهای برخی از نقاط بدن ظاهری کاملا متفاوت با ابرو ها دارند که در صورت انتقال ابروها غیرطبیعی به نظر میرسند.در ضمن باید بدانید که ابروهایی که کاشته میشود اغلب بیشتر از ابروهای طبیعی رشد دارند و باید به موقع آن ها را اصلاح کنید.

 

تفاوت کاشت ابروی طبیعی با غیر طبیعی در چیست؟

بهتر است بدانید برای رفع کم پشتی و کچلی ابرو فقط کاشت ابروی طبیعی می تواند نتیجه بخش باشد و روشی به نام کاشت موی غیر طبیعی عملا وجود ندارد اما این امکان وجود خواهد داشت که برخی از مراکز غیر مجاز با پیوند موهای غیرطبیعی در ناحیه ی ابرو سعی کنند تا به کسب در آمد بپردازند. بهتر است بدانید این روش می تواند خطرات بسیار زیادی را برای فرد ایجاد کند به صورتی که عفونت های زیادی در ناحیه ی ابرو ایجاد شود و بدن به بدترین شکل ممکن ابرو ها را پس بزند. چون در این مواقع بدن موهای مصنوعی را به عنوان عوامل بیگانه شناسایی میکند و هر چه سریعتر به دفع آن ها می پردازد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم