مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

ریش

ریش

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

کاشت ريش يا موی صورت چيست و چگونه انجام میشود؟

در مواردی به دلایل ژنتیکی و  یا وجود نارسایی و یا زخم بر روی نواحی از صورت، مسبب کم پشتی و یا عدم رویش مو در نقاطی از سطح صورت و یا نواحی ریش مردان میشود، جهت رفع این مورد در عمل کاشت ریش و موی صورت فوليکول‌هاي مو يا همان گرافت‌هاي مو که به طور ژنتيکي و ذاتی در برابر ريزش مقاوم هستند، از موهای ناحيه پشت سر که از ضخامت و پایستگی بالایی برخوردارند برداشته مي‌شوند و سپس در نقاطي که شما مي‌خواهيد در آنجا ريش داشته باشيد، کاشته مي‌شوند.

از درمان های قطعی و ماندگار برای کمبود مو در بالای لب، میتوان به پیوند مو اشره نمو. ریشه های موی مورد نیاز برای کاشت ریش و سبیل ، مشابه عمل پیوند موی سر، از پشت سر برداشته می شوند به طوری که ابتدا یک نوار باریک پر مو از پوست سر را انتخاب کرده و سپس ریشه های موی موجود در آن را تک تک جدا می کنند. پس از آن، این ریشه ها  یکی یکی در نواحی کم پشت، کاشته میشود.

ریشه مو های کاشته شده، ویژگی های قبلی خود را حفظ کرده و سبیل به صورت طبیعی رشد خود ادامه می دهد. جهت بدست آوردن نتیجه بهتر لازم است موهای سبیل به طور منظم کوتاه شوند.

لازم به ذکر است اگر ریشه ی موهای پیوندی با فاصله ی بسیار کم از یکدیگر کاشته شوند، به خوبی تغذیه نمی شوند. به همین دلیل، تراکم استاندارد و متناسب موهای کاشته شده لازم است رعایت شود تا از بروز مجدد کم پشتی در درازمدت جلوگیری شود.

پس از انجام یک بار پیوند و رشد مو های آن (معمولا پس از زمان تقریبی ۴ تا ۶ ماه) می توان دو مرتبه اقدام به کاشت ریش و کاشت مو در مناطق کم پشت سبیل نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم