مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

زاویه سازی صورت با تزریق ژل امکان پذیر است

زاویه سازی صورت با ژل

زاویه سازی صورت با تزریق ژل امکان پذیر است

امروزه بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای افزایش زیبایی خود به کلینیک های زیبایی مراجعه کنند چون در حال حاضر روش هایی به وجود آمده است که بیماران میتوانند با استفاده از آن ها بدون عمل جراحی به افزایش زیبایی خود بپردازند. در گذشته برای زاویه سازی صورت فقط از عمل های جراحی استفاده میشده است به همین دلیل افرادی که از این روش استفاده میکردند در بسیاری از مواقع با عوارض مختلفی روبرو میشده اند. اما در حال حاضر میتوان زاویه سازی صورت با تزریق ژل را بدون هیچگونه عارضه انجام داد.

 

زاویه سازی صورت با تزریق ژل

زاویه سازی صورت با تزریق ژل امکان پذیر است؟

زاویه سازی صورت با تزریق ژل یکی از خدماتی است که در بسیاری از کلینیک های زیبایی به بیماران ارائه میشود. افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند بدون هیچگونه عارضه شاهد نتایجی که به دست می آید باشند. البته باید توجه داشته باشید که این روش کاملا موقتی است و تزریق ژل دائمی به هیچ وجه توصیه نمیشود چون استفاده از آن باعث بروز عوارض مختلف از جمله عفونت و تورم خواهد شد.

معمولا زاویه سازی صورت با تزریق ژل ۶ الی ۱۲ ماه ماندگاری خواهد داشت و بعد از این بیمار باید برای تزریق مجدد ژل به کلینیک های زیبایی مراجعه کند. البته این مدت در برخی از افراد ممکن است بیشتر باشد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که نباید با استفاده از این روش انتظار نتایج دائمی را داشته باشید.

 

مزایای زاویه سازی صورت با تزریق ژل چیست؟

مهمترین مزیت زاویه سازی صورت با تزریق ژل به جای روش های دیگر این است که با استفاده از این روش میتوان بدون استفاده از داروی بیهوشی و جراحی به نتیجه ی دلخواه رسید به همین دلیل عارضه ی تزریق ژل بسیار کمتر از سایر روش ها خواهد بود. علاوه بر این با تزریق ژل میتوان شاهد رفع چروک هایی که در این نواحی به وجود آمده هم بود.

ضمن اینکه با تزریق ژل امکان این وجود دارد که متخصصان به رفع عدم تقارن خط فک بپردازند که قطعا با عمل های جراحی کار پر دردسری خواهد بود.

 

زاویه سازی صورت با تزریق ژل چه عوارضی دارد؟

زاویه سازی صورت با تزریق ژل باید حتما توسط متخصصان با تجربه و ماهر انجام شود در غیر اینصورت ممکن است شاهد نتایج غیر مطلوب از این روش بود. از میان عوارض مختلف کبودی و ورم یکی از رایج ترین عوارضی است که معمولا بعد از چند روز به راحتی از بین خواهد رفت. اما علاوه بر این عفونت، عدم تقارن فک و بافت مردگی هم از عوارضی هستند که امکان بروز آن وجود دارد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم