مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

سانترال لب چیست؟

سانترال لب چیست

سانترال لب چیست؟

افرادی که از زیبایی خود رضایت کافی ندارند باید حتما به دنبال نواقصی که در چهره ی خود هستند باشند تا بتوانند با رفع آن به ظاهری زیبا تر دست پیدا کنند چون زیبایی نقش زیادی در سلامت روحی انسان دارد و افرادی که از زیبایی خود رضایت ندارند نمیتوانند در اجتماع به خوبی حاضر شوند. همین طور که میدانید لب ها تاثیر زیادی در زیبایی انسان دارند به همین دلیل استفاده از روش هایی مانند سانترال لب نقش زیادی در زیبایی چهره خواهد داشت که همین باعث شده در ادامه تصمیم بگیریم به این روش بپردازیم.

 

سانترال لب

سانترال لب

بهتر است بدانید برای اینکه تناسب میان اجزای مختلف صورت حفظ شود نباید لب ها افتادگی داشته باشند در غیر اینصورت زیبایی فرد تا حد زیادی کاهش پیدا میکنند. بالا بودن لب ها باعث میشود تا دندان های پیش بالا به صورت طبیعی دیده شوند که همین باعث افزایش زیبایی و جذابیت خانم ها خواهد شد که در حال حاضر بهترین روش برای رفع افتادگی لب و بالا بردن آن روش سانترال لب است.

با استفاده از روش سانترال لب متخصصان میتوانند به افزایش زیبایی لب ها بپردازند و ظاهری کاملا طبیعی را برای فرد به وجود آورند. در این روش که به آن لیفت لب هم گفته میشود پزشک برش هایی را در زیر بینی ایجاد خواهد کرد و به وسیله ی آن به ترمیم بافت ها و حذف مقداری از آن ها خواهد پرداخت که این کار ضمن بالا بردن لب باعث میشود تا چین و چروک های آن نیز برطرف شود.

 

عوارض سانترال لب

یکی از عوارض رایج سانترال لب که در اکثر موارد مشاهده خواهد شد باقی ماندن جای بخیه و برش هاست که باعث کاهش زیبایی میشود اما خوشبختانه با استفاده از روش هایی که در حال حاضر وجود دارد (مانند لیزر تراپی و کلاژن تراپی) میتوان تا حد زیادی آن را رفع کرد.

البته باید توجه داشته باشید که سانترال لب ممکن است عوارض دیگری را هم به دنبال داشته باشد که از میان آن میتوان به خونریزی، تورم، عفونت، اشکالات ظاهری و التهاب لب ها اشاره کرد که برای جلوگیری از این عوارض باید برای انتخاب متخصصان نهایت دقت را به کار گرفت.

 

سانترال لب برای جوانسازی لب

بهتر بدانید با استفاده از روش لیفت یا سانترال لب  میتوان به جوانسازی لب هم پرداخت و همانطور که اشاره کردیم در اکثر موارد افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد رفع چین و چروک ها هم خواهند بود. البته باید توجه داشته باشید که برای جوانسازی گوشه ی لب ها باید از روش های دیگر استفاده کرد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم