مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

سن پایان ریزش مو چقدر است

سن ریزش مو

سن پایان ریزش مو چقدر است

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

سن پایان ریزش مو سوالی است که بسیاری از کاربران آن را مطرح میکنند چون معمولا بسیاری از افراد تصور میکنند باید دقیقا بعد از پایان ریزش مو به متخصصان زیبایی مراجعه کنند و همین باعث میشود که در بسیاری از مواقع برای درمان ریزش مو بسیار دیر شود و حتی کاری از دست متخصصان زیبایی بر نیاید. معمولا تصوری که وجود دارد این است که جلوی ریزش مو ها را به هیچ وجه نمیشود گرفت اما بهتر است همیشه به این نکته توجه داشت که ریزش مو مشکلی است که در بسیاری از مواقع میتوان با اقدامات به موقع جلوی آن را گرفت به همین دلیل نباید با مشاهده ی علائم ریزش مو به راحتی از درمان آن بگذرید. البته شاید تا پایان ریزش موی شدید موها نتوان از برخی روش ها مانند کاشت مو استفاده کرد اما روش های زیادی وجود دارند که برای ریزش موی کامل میتوانید در این مواقع از آن ها استفاده کنید.

سن پایان ریزش مو

سن پایان ریزش مو چقدر است؟

معمولا از میان بیمارانی که به مراکز زیبایی مراجعه میکنند افراد زیادی وجود دارند که تصور میکنند ریزش مو در سنی کاملا به پایان میرسد به همین دلیل از متخصصان زیبایی در مورد سن پایان ریزش مو سوالاتی را مطرح میکنند. در صورتی که شما هم همین تصور را دارید بهتر است بدانید که ریزش مو به طور کلی سن پایانی نخواهد داشت و همه ی افراد ممکن است در سنین مختلف دچار ریزش مو شوند و مثلا نمیتوان گفت بعد از سن پنجاه سالگی امکان ریزش مو به صفر میرسد. البته سنینی وجود دارد که در آن معمولا ریزش موی بیشتری دیده میشود اما این سنین هم برای همه ی افراد یکسان نیست و ممکن است بسیاری از افراد در این سنین شاهد ریزش مو نباشند.

 

برای کاهش سن پایان ریزش مو باید چه کرد؟

برای این که به کاهش سن پایان ریزش مو و موهایتان در سنین بالا دچار ریزش نشود باید به شدت از موهایتان در سنین بالا مراقبت کنید چون مراقبت از موها تنها کاری است که میتوان برای جلوگیری از ریزش موها انجام دهید. توجه به رژیم غذایی که مصرف میکنید یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید چون در غیر اینصورت احتمال ریزش مو ها به شدت بالا خواهد رفت. علاوه بر این برای جلوگیری از ریزش مو در سنین بالاتر باید کمتر از حالت دهنده های شیمیایی مو و … استفاده کنید.

 

 ریزش مو در چه سنین افزایش میابد؟

همانطور که گفتیم نمیتوان به راحتی سن اوج سن پایان ریزش مو را مشخص کرد اما معمولا اکثر افراد در سنین ۳۰ تا ۴۰ سالگی شدید ترین ریزش مو را تجربه میکنند و در صورتی که فرد در این سنین دچار ریزش موی شدید نباشد احتمال این که در سنین بالاتردچار کچلی و طاسی شود کمتر خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم