مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

سوالات رایج درباره کاشت مو

سوالات کاشت مو

سوالات رایج درباره کاشت مو

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

کاشت مو چقدر هزینه دارد؟

هزینه کاشت مو به عوامل گوناگونی از جمله قیمت کاشت هر تار مو (تعداد گرافت ها) ، وسعت طاسی ، تخصص و مهارت پزشک و نوع روش کاشت مو محاسبه می گردد. در حالت کلی هزینه تقریبی کاشت مو بین ۳ تا ۷ میلیون تومان می باشد. اگر به هر دلیلی توانایی پرداخت یکجای هزینه های مربوط به کاشت موی سر را ندارید، می توانید از کاشت مو اقساطی استفاده کنید و طی چند مرحله هزینه ها را پرداخت نمایید.

کاشت مو

آیا بعد از کاشت مو ، زخم ها و دلمه های کاشت مو باقی می ماند؟

اگر مراقبت های بعد از کاشت و پیوند مو به شکلی صحیح و کامل اجرا شود می توان انتظار داشت زخم ها و دلمه های بعد از کاشت مو به سرعت بهبود یافته و هیچ اثری از آنها وجود نخواهد داشت، در نظر داشته باشید زحم های هر روشی از کاشت مو با دیگری تفاوت داشته و روند بهبود هر کدام نیز متفاوت است. پس از کاشت مو با مصرف داروهای تجویز شده توسط متخصص و همچنین معاینات دوره ای، موارد نگران کننده مثل زخمها و دلمه های بعد از کاشت مو به سرعت برطرف می شوند.

 

پیوند مو

آیا در زمان کاشت مو و بعد از پیوند احساس درد می کنم؟

با پیشرفت های چشمگیر علم پزشکی می توان علائم کرد پیوند و کاشت مو اگر در کلینیک تخصصی کاشت مو با فناوری های به روز انجام شود فرد درد خاصی را در زمان کاشت مو احساس نمی کند. قبل از کاشت مو با تزریق مواد بی حسی، درد در ناحیه سر به حداقل می رسد. بعد از کاشت مو احتمالا بعد چند روز احتمالا در قسمت های مختلفی از صورت مثل پیشانی و زیر چشم متورم می شود، این تورم بعد از دو یا سه بعد از کاشت برطرف می شود. دردهای خفیفی که احتمال دارد بعد از انجام عمل کاشت مو بروز می دهند با مصرف داروهای مسکن تجویز شده  برطرف می شوند.

رشد مو بعد از کاشت

آیا موهای کاشته شده بعد از پیوند رشد می کنند؟

دوره رشد مو بعد از کاشت مو چند مرحله دارد.

  • دوره رشد فعال مو
  • دوره ریخت و جایگزین شدن موها
  • مرحله خواب

در حالت کلی رشد مو بعد از پیوند و کاشت مو اتفاق می افتد و روند رشد مو در هر شخص و نوع روش پیوند مو سر متفاوت خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم