مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

شرایط ترمیم مو را بدانید

شرایط ترمیم مو

شرایط ترمیم مو را بدانید

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

شرایط ترمیم مو را بدانید

امروزه مسر بودن آقایان و خانم ها در اجرای ترفند های جدید برای حفظ زیبایی های ظاهری سبب شده است تا کلینیک های تخصصی زیبایی مراجعه کنندگان زیادی داشته باشند. ایجاد شرایط مناسب و کافی برای داوطلبان در این مراکز از ضروریات است. در واقع انجام هر پروسه زیبایی دارای فاکتور هایی می باشد که افراد با دارا بودن آن ها بهتر می توانند از این روش ها نتیجه بگیرند. ترمیم مو یکی از شیوه های نوین در نگهداری تراکم لازم در ناحیه سر می باشد که بهتر است برای انجام آن فرد سعی کند شرایط ترمیم مو را بداند.

نداشتن بانک مو و ابتلا به بیماری های خاص

یکی از مهم ترین دلایلی که موجب می شود مراجعه کننده دارای شرایط ترمیم مو لازم باشد، عدم امکان پذیری کاشت مو برای وی خواهد بود. در حقیقت این یک امر بدیهی است که داوطلبان کاشت مو و پیوند موی طبیعی می توانند از بانک موی ناکافی برخوردار باشند و متاسفانه هیچ راهی برای کاشت مو هایشان ندارند، درنتیجه باید با بهره مندی از سایر شیوه ها به هدف خود دست پیدا کنند. از طرفی دیگر ابتلا به برخی از بیماری های خونی و عفونی نیز این فرصت را از افراد خواهد گرفت تا کاندید مناسب کاشت مو باشند. لذا تمام این شرایط موجب می شود که یک آقا یا خانم به عنوان یک گزینه خوب برای ترمیم مو انتخاب گردد.

 شرایط ترمیم مو را بدانید

تعادل رنگ و جنس مو های ترمیمی با مو های فرد

قبل از ترمیم مو در افرادی که دارای مو های اندک و یا کم پشتی در سر هستند نمونه برداری از مو ها در رابطه با جنس مو و رنگ مو انجام خواهد شد تا مو هایی که برایش انتخاب می شوند هماهنگی لازم را برای ترمیم و فیکس نمودن روی سر فرد داشته باشد. اهمیت این موضوع بسیار زیاد است چرا که عدم تناسب بین مو های ترمیمی و مو های اصلی فرد ظاهر فرد را به کلی تغییر داده و نازیبا خواهد کرد.

ترمیم در کلینیک های تخصصی پوست و مو

ترمیم مو باید حتما در یک کلینیک تخصصی پوست و مو و طبق نظارت یک پزشک با تجربه انجام پذیرد. به علت حضور کادری حرفه ای در این مراکز زیبایی، ترمیم مو به بهترین صورت ممکن انجام خواهد شد. شاید تصور کنید که هزینه در این مکان های بسیار بالا می باشد، اما در واقع باید فکر کرد که انتظار ما از ترمیم مو چیست؟ آیا یک نتیجه ماندگار می خواهیم یا اینکه مجبور شویم پس از مدت کوتاهی دوباره برای ترمیم مو اقدام کنیم؟

 بکارگیری روش های استاندارد در ترمیم مو

در کلینیک های تخصصی از روش های استاندارد و شرایط ترمیم مو مانند روشHRT  استفاده می شود. در این متد که یک لایه ی مشابه پوست سر، روی آن قرار گرفته و ترمیم مو صورت می گیرد، خط فرق و خط رویشی بسیار طبیعی و نرمال برای وی طراحی می شود. این متد هیچ عارضه جانبی ندارد و در یک جلسه تمام مراحل انجامش به پایان خواهد رسید، لذا نیازی به مراجعات مکرر نخواهد داشت.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم