مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

شرایط کاشت ابرو اقساطی چیست

کاشت ابروی اقساطی

شرایط کاشت ابرو اقساطی چیست

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

امروزه استفاده از روش های کاشت مو و ابرو افزایش قابل توجهی پیدا کرده است به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال شرایط مناسب برای استفاده از روش های مختلف آن هستند. افراد زیادی وجود دارند که به دنبال بهترین کلینیک برای استفاده از روش های کاشت مو و ابرو هستند اما متاسفانه برخی از افراد به دلیل اینکه توانایی پرداخت هزینه ی این روش ها را ندارند به کلینیک هایی مراجعه میکنند که کاشت ابرو اقساطی را انجام میدهند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بیشتر بپردازیم.

 

کاشت ابرو اقساطی

شرایط کاشت ابرو اقساطی

برای رفع کچلی و افزایش تراکم ابرو روش های زیادی وجود دارد اما قطعا کاشت ابرو یکی از بهترین روش هاست به همین دلیل درصد زیادی از افراد ترجیح میدهند برای افزایش زیبایی خود از روش های کاشت ابروی طبیعی استفاده کنند. به دلیل این که هزینه ی کاشت ابروی طبیعی بیشتر از روش های دیگر است برخی از کلینیک ها با ارائه ی کاشت ابرو اقساطی به جلب رضای بیماران میپردازند.

تعداد کلینیک هایی که کاشت ابرو اقساطی کم نیست به همین دلیل میتوانید به راحتی آن ها را پیدا کنید. در مورد شرایط پیوند ابرو قسطی بهتر است حتما به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید چون این مورد در مراکز مختلف کاملا تفاوت دارد برخی از کلینیک ها ممکن است درصد کمتری را در ابتدا دریافت کنند این در حالی است که در برخی موارد بیش از نیمی از مبلغ به عنوان پیش پرداخت دریافت شود.

 

قیمت کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو در کلینیک های مختلف تفاوت زیادی دارد به همین دلیل برای اطلاع از هزینه ی این روش نمیتوانید به جستجو در اینترنت بپردازید. بهتر است بدانید هزینه ی کاشت ابرو اقساطی در بسیاری از کلینیک ها بیشتر از پرداخت نقدی حساب خواهد شد. هزینه ی کاشت ابرو تحت پوشش بیمه های درمانی قرار ندارد بنابراین باید به صورت آزاد آن را پرداخت کنید.

 

مزایا و معایب کاشت ابرو

در صورتی که کاشت ابرو اقساطی را امتحان کنید میتوانید به راحتی و با هر بودجه ای که دارید به افزایش زیبایی خود بپردازید. استفاده از روش های کاشت ابرو در اکثر موارد عواض خاصی به دنبال نخواهد داشت و میتوانید در عرض چند ماه شاهد رشد موهای جدید باشید. کاشت ابرو تقریبا تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان ریزش ابرو ها را به صورت دائمی و قطعی درمان کرد.

البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که کاشت ابرو روشی پرهزینه است و در صورتی که توسط افراد غیر متخصص انجام شود قطعا مشکلات زیادی به وجود خواهد آورد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم