مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

ضررهای روش لیپوساکشن صورت چیست

ضررهای روش لیپوساکشن صورت چیست

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

زیبایی نقش زیادی را در سلامت روحی انسان ایفا می کند به همین علت باید تا حدی که امکان دارد به آن توجه داشت. زیبا بودن باعث می شود تا کیفیت زندگی انسان تا حد زیادی افزایش پیدا کند و انسان از اعتماد به نفس لازم برخوردار شود به همین دلیل باید تا جای ممکن برای آن اهمیت قائل بود و روش های مختلف را برای رفع نواقص زیبایی به کار برد. صورت اولین نقطه ای است که در برخورد با دیگران مورد توجه قرار می گیرد و باید جزء اولین ناحیه ای باشد که به آن توجه می کنیم. شاید تصور کنید فقط لاغری می تواند چهره ی انسان را زشت کند اما بهتر است بدانید در بسیاری از موارد این چاقی است که می تواند زیبایی چهره را کاهش دهد به همین علت باید تا جایی که امکان دارد این نقص را برطرف نمود. لیپوساکشن صورت عمل جراحی ای است که میتواند به لاغری صورت تا حد زیادی کمک کند و نتیجه بخش باشد.

لیپوساکشن صورت

روش لیپوساکشن صورت برای لاغری

لیپوساکشن صورت یکی از روش هایی است که با استفاده از آن می توان به راحتی چربی های صورت را تخلیه کرد. بدون اینکه فرد عمل جراحی سنگینی را تجربه کند و لازم باشد برش های عمیق ایجاد شود. لیپوساکشن صورت با استفاده از برش های کوچکی که جراح ایجاد می کند ایجاد می شود. جراح با استفاده از این برش ها لوله های نازکی را وارد بافت های چربی می کند. این لوله ها با ارتعاشاتی که ایجاد می کنند ساختار چربی را تخلیه می کنند و باعث می شوند پیوندی که میان چربی ها و بافت های بدن وجود دارد از بین برود و جراح بتواند به راحتی با استفاده از لیپوساکشن چربی ها را خارج کند.

در واقع تمام عمل لیپوساکشن به همین آسانی صورت می گیرد به همین علت جزء روش های غیر تهاجمی به شمار می آید و در اکثر موارد در آن نیاز به بهوشی هم نخواهد بود.

 

ضررهای لیپوساکشن صورت برای لاغری

لیپوساکشن صورت علاوه بر مزایایی که دارد می تواند ضررهایی را نیز به دنبال داشته باشد به همین دلیل قبل از عمل بیمار باید از آن اطلاع پیدا کند اما بهتر است بدانید در صورتی که از متخصصان با تجربه استفاده کنید این ضررها به حداقل ممکن خواهند رسید و احتمال آن نزدیک به صفر خواهد بود.

از میان ضررهای لیپوساکشن صورت می توان به خونریزی اشاره کرد که در برخی از بیماران مشاهده شده است. علاوه بر این عفونت، تجمع مایع، ناهمواری پوست و کبودی پوست هم ممکن است به وجود اید.حتی در مواردی هم آسیب به اعصاب، بافت ها و عروق خونی صورت گزارش شده است.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم