مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

ضرر و عوارض پیکرتراشی چیست؟

عوارض پیکرتراشی چیست

ضرر و عوارض پیکرتراشی چیست؟

پیکر تراشی جزء یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی است که بسیاری از افراد برای دستیابی به اندامی زیبا از آن استفاده میکنند . این عمل بیشتر برای افرادی مناسب است که به دلیل مختلف نتوانسته اند با روش های طبیعی به لاغری نقاط مختلف خود بپردازند. در روش های مختلف پیکرتراشی میتوان تقریبا در طی یک جلسه چربی های زیادی که در نقاط مختلف بدن به وجود آمده را از بین برد. در ادامه به عوارض پیکرتراشی و نکات مختلفی که در مورد آن وجود دارد خواهیم پرداخت.

 

عوارض پیکرتراشی

پیکر تراشی چیست؟

پیکر تراشی یا لاغری موضعی به روش هایی گفته میشود که متخصصان با استفاده از آن میتوانند چربی نقاط خاصی از بدن مانند باسن، ران، سینه، شکم، پهلو و … را در یک جلسه خارج کنند. امروزه به دلیل اینکه روش های جدیدی به وجود آمده عوارض پیکرتراشی تا حد زیادی کاهش یافته است به همین دلیل میتوان بدون هیچگونه نگرانی از روش های پیکرتراشی استفاده نمود.

بهتر است بدانید افرادی که دچار چاقی شدید در اندام های بدن نشده اند میتوانند با استفاده از روش های غیر جراحی پیکرتراشی هم به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند. لیپوماتیک و لیپوساکشن از جدیدترین روش ها برای پیکر تراشی به شمار میروند که با استفاده از آن میتوان بدون استفاده از عمل های جراحی به تناسب اندام دست یافت.

 

عوارض پیکرتراشی چیست؟

در صورتی که استاندارهای لازم برای انجام این عمل رعایت شود عوارض پیکرتراشی به حداقل ممکن خواهد رسید به همین دلیل افرادی که از روش های پیکر تراشی استفاده میکنند میتوانند از ایمن بودن این روش اطمینان حاصل کنند. اما باید به این نکته هم توجه داشت که به هر حال پیکرتراشی جزء عمل های زیبایی است و برخی از افراد با استفاده از آن ممکن است دچار عارضه و مشکلات مختلف شوند.

کبودی، تورم، خونریزی و عفونت، سوختگی و مشکلات تنفسی و … از عوارض مختلف پیکرتراشی است که ممکن است در مواردی نادر شاهد آن باشیم به همین دلیل باید در انتخاب مراکز زیبایی توجه کافی داشت.

 

مزایای پیکر تراشی چیست؟

یکی از مهمترین مزایای پیکرتراشی این است که میتوان با استفاده از روش های غیر تهاجمی مانند لیپوماتیک در اکثر موارد بدون عوارض پیکرتراشی به نتایج دلخواه دست پیدا کرد. در اکثر موارد افرادی که از روش های پیکرتراشی استفاده میکنند میتوانند در یک جلسه به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند این در حالی است که با روش های طبیعی باید حتی تا چند سال برای تناسب اندام صبر نمود.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم