مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عملکرد لیزر مو با دستگاه shr چگونه است؟

لیزر مو با دستگاه shr چگونه است

عملکرد لیزر مو با دستگاه shr چگونه است؟

امروزه بسیاری از افراد به دنبال روشی میگردند که با استفاده از آن بتوانند در کمترین زمان ممکن به رفع دائمی موهای زائد خود بپردازند چون موهای زائد باعث کاهش قابل توجه زیبایی خواهد شد و افرادی که موهای زائد زیادی در بدن خود دارند مشکلات زیادی را تجربه خواهند کرد. لیزر مو با دستگاه shr یکی از روش هایی است که میتوان در بسیاری از مواقع برای رفع موهای زائد نقاط مختلف بدن از آن استفاده کرد. در این مطلب به معرفی این روش خواهیم پرداخت.

 

لیزر مو با دستگاه shr

عملکرد لیزر مو با دستگاه shr چگونه است؟

لیزر مو با دستگاه shr یکی از بهترین روش ها برای رفع دائمی موهای زائد است که با استفاده از آن میتوان به نتایج قابل توجهی دست یافت. افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند بعد از چند جلسه شاهد کاهش فوق العاده ی موهای بدن خود باشند. عملکرد لیزر مو با دستگاه shr به این صورت است که با استفاده از این دستگاه ابتدا گرمایی در فولیکول ها به وجود می آید و به آن آسیب میرساند.

گرمایی که بر اثر لیزر در فولیکول ها به وجود می آید در چند جلسه باعث میشود تا رشد موها تا حد زیادی کاهش پیدا کند و شاهد ریزش موهای مختلف بدن باشیم. اشعه ی لیزر در وهله ی اول به موها تابیده میشود و از طریق ان به فولیکول ها انتقال پیدا میکند به همین دلیل قبل از لیزر به هیچ وجه نباید از روش هایی مانند اپیلاسیون که موها از ریشه کنده میشوند استفاده نمود.

 

مزایای لیزر مو با دستگاه shr چیست؟

لیزر مو با دستگاه shr مزایای فوق العاده ای نسبت به دستگاه های دیگر دارد به همین دلیل در صورتی که بیمار شرایط کافی داشته باشد متخصصان از این دستگاه برای رفع موهای زائد استفاده خواهند کرد. یکی از مهمترین مزایای این دستگاه ها این است که قابل نفود پذیری بالایی در ملانین مو دارد به همین دلیل استفاده از آن باعث توقف رشد موها خواهد شد.

علاوه بر این به علت سیستم خنک کنندگی فوق العاده ای که این دستگاه دارد امکان خونریزی و درد شدید کاهش پیدا میکند و افرادی که از آن استفاده میکنند دچار مشکل خاصی نخواهند شد.

 

عوارض لیزر مو با دستگاه shr چیست؟

همانطور که اشاره کردیم لیزر مو با دستگاه shrعوارض کمتری را در مقایسه با دستگاه های دیگر خواهد داشت اما به طور کلی افرادی که از این روش استفاده میکنند هم ممکن است دچار عوارضی مانند سوختگی پوست شوند که برای جلوگیری از آن باید ار تحریک پوست قبل از لیزر جلوگیری به عمل آورد.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم