مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عوارض استفاده از تزریق ژل ارزان چیست

ژل ارزان

عوارض استفاده از تزریق ژل ارزان چیست

تزریق ژل از روش هایی است که در حال حاضر بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود از آن استفاده میکنند. چون این روش باعث میشود تا فرد بتوانند بدون کوچکترین عارضه به برجسته سازی نقاط مختلف صورت مانند لب، گونه و رفع چین و چروک های مختلف بپردازد. تزریق ژل یکی از ایمن ترین روش هاست اما معمولا برخی از مراکز غیر معتبر با ارائه ی خدمات غیر مناسب باعث میشوند تا افرادی که از این روش استفاده میکنند عوارض مختلفی را تجربه کنند. در ادامه به تزریق ژل ارزان خواهیم پرداخت.

 

تزریق ژل ارزان

تزریق ژل ارزان در چه کلینیک هایی انجام میشود؟

تزریق ژل ارزان معمولا در کلینیک های غیر مجاز و غیر معتبر انجام خواهد شد چون کلینیک های معتبر به علت بیماران زیادی که دارند هزینه ی بیشتری دریافت خواهند کرد به همین دلیل باید در مواجه با هزینه ی کم تزریق ژل به دقت اعتبار کلینیک را بررسی کنید چون مراجعه به کلینیک های غیر معتبر مشکلات زیادی را برایتان به وجود خواهد آورد.

البته بهتر است این نکته را بدانید که برخی از کلینیک های معتبر هم برای جلب رضایت بیماران ممکن است تزریق ژل ارزان را انجام دهند که باید از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید.

 

عوارض استفاده از تزریق ژل ارزان چیست؟

متاسفانه به علت اینکه بسیاری از افراد به دنبال تزریق ژل ارزان هستند تا با استفاده از آن بتوانند به افزایش زیبایی خود بپردازند بسیاری از مراکز غیر مجاز با تبلیغاتی که انجام میدهند سعی میکنند تا با هزینه ای بسیار پایین بیماران را به مراکز خود بکشانند. متاسفانه به علت اینکه در این مراکز از مواد غیر استاندارد استفاده میشود تزریق ژل عوارضی بسیار زیادی برای فرد به دنبال خواهد داشت.

در مراکز غیر مجاز به علت اینکه مسائل بهداشتی رعایت نخواهد شد احتمال انتقال بیماری های مختلف بین بیماران افزایش خواهد یافت و علاوه بر این درصد زیادی از بیماران بعد از تزریق ژل عفونت را تجربه خواهند کرد. ضمن اینکه در برخی مراکز از تزریق ژل های دائم استفاده میشود و همین باعث میشود تا افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد تورم، عفونت و التهابات شدید شوند.

 

مزایای تزریق ژل چیست؟

تزریق ژل ارزان در مراکز غیر معتبر عوارض زیادی را به دنبال خواهد داشت اما قطعا در صورتی که به کلینیک های معتبر مراجعه کنید تزریق ژل یکی از بهترین روش هایی خواهد بود که میتوانید با استفاده از آن به رفع چین و چروک های صورت، افزایش حجم لب، گونه، سینه و … بپردازید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم