مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عوارض تزریق چربی به لب چیست؟

عوارض تزریق چربی به لب چیست

عوارض تزریق چربی به لب چیست؟

امروزه بسیاری از افراد به دنبال روش هایی میگردند که با استفاده از آن بتوانند به برجسته سازی نقاط مختلف صورت از جمله لب ها بپردازند چون این کار باعث میشود تا توازن میان اجزای مختلف صورت افزایش پیدا کند و فرد بتواند شاهد ظاهری زیبا باشد. در میان روش های مختلفی که برای افزایش حجم لب وجود دارد روش تزریق چربی یکی از بهترین هاست به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به روش، ماندگاری و عوارض تزریق چربی به لب بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

عوارض تزریق چربی به لب

تزریق چربی به لب

امروزه روش های زیادی وجود دارد که متخصصان زیبایی برای افزایش حجم لب ها از آن استفاده میکنند. از میان روش های مختلف تزریق چربی یکی از بهترین روش هایی است که میتوان برای دست یابی به نتیجه ی دلخواه از آن استفاده کرد چون این روش کمترین عارضه را به دنبال دارد و به طور کلی در اکثر موارد افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد عوارض تزریق چربی به لب نخواهند بود.

برای تزریق چربی متخصصان میتوانند به استخراج چربی های نقاط مختلف بدن از جمله ران، بازو، شکم و سایر نقاط بدن بپردازند. این کار با استفاده از روش های لیپوساکشن انجام میشود و به طور کلی برای انجام آن از جراحی سنگینی استفاده نخواهد شد. در انتها چربی هایی که استخراج شدند بعد از آماده سازی با متد هایی که وجود دارد به قسمت های خاصی از لب ها تزریق میشود.

 

عوارض تزریق چربی به لب

همانطور که اشاره کردیم در اکثر موارد افرادی که از این روش برای افزایش حجم لب ها استفاده میکنند شاهد عوارض تزریق چربی به لب نخواهند بود. اما به طور کلی کبودی، عدم تقارن دو طرف لب، عفونت، قرمزی، التهاب و واکنش های آلرژیک از جمله عوارضی هستند که ممکن است برخی از افراد با استفاده از روش های مختلف تزریق چربی شاهد آن باشند.

البته باید توجه داشته باشید که تزریق چربی یکی از ایمن ترین روش هایی است که میتوان برای افزایش حجم لب ها از آن استفاده کرد به همین دلیل عوارض آن نسبت به روش های دیگر مانند تزریق ژل بسیار کمتر خواهد بود.

 

ماندگاری تزریق چربی به لب

در صورتی که بیمار دچار عوارض تزریق چربی به لب نشود این روش حداقل باعث میشود تا لب ها به مدت ۶ الی ۱۲ ماه افزایش حجم داشته باشند. البته بهتر است بدانید استفاده ی مرتب از این روش در بسیاری از مواقع باعث میشود تا لب ها به صورت دائمی مقداری افزایش حجم داشت باشند.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم