مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عوارض تزریق ژل به سینه چیست؟

تزریق ژل به سینه

عوارض تزریق ژل به سینه چیست؟

برجسته سازی نقاط بدن یکی از روش هایی است که متخصصان میتوانند با استفاده از آن به افزایش تناسب میان اجزای مختلف صورت و سایر نقاط بدن بپردازند. در گذشته برای برجسته سازی فقط امکان استفاده از پروتز وجود داشته است که متخصصان برای قرار دادن آن باید از روش های جراحی استفاده میکردند. اما در حال حاضر با استفاده از روش هایی که وجود دارد میتوان به راحتی بدون استفاده از جراحی به برجسته سازی نقاطی از بدن مانند سینه پرداخت. در این مطلب به فواید و عوارض تزریق ژل به سینه خواهیم پرداخت.

 

عوارض تزریق ژل به سینه

تزریق ژل به سینه چیست؟

از میان روش های مختلفی که برای برجسته سازی سینه وجود دارد تزریق ژل یکی از بهترین روش هاست که با استفاده از آن میتوان بدون کوچکترین عارضه به برجسته سازی سینه پرداخت. افرادی که از این روش استفاده میکنند تا یک سال شاهد باقی ماندن نتایجی که به وجود می آید باشند. برای تزریق ژل به سینه باید حتما از ژل های موقت استفاده شود در غیر اینصورت شاهد عوارض مختلف خواهیم بود.

عوارض تزریق ژل به سینه بیشتر مربوط به ژل های دائمی است که در گذشته برای برجسته سازی نقاط مختلف بدن مورد استفاده قرار میگرفته است اما در حال حاضر با پیشرفت هایی که به وجود آمده با استفاده از ژل های قابل جذب این عوارض به حداقل ممکن رسیده است. برای تزریق ژل از سوزن های بسیار نازک استفاده میشود به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند احساس درد نخواهند کرد.

 

عوارض تزریق ژل به سینه چیست؟

همانطور که گفتیم عوارض تزریق ژل به سینه زمانی به وجود می آید که از ژل های غیر قابل جذب و دائمی استفاده شود. البته ژل های قابل جذب هم ممکن است در برخی از افراد ایجاد حساسیت کند. علاوه بر این به علت اینکه در تزریق ژل از سوزن استفاده میشود در مواردی نادر ممکن است شاهد عفونت باشیم که مراجعه به کلینیک های معتبر از احتمال بروز این مشکل میکاهد.

 

مزایای تزریق ژل به سینه به سینه چیست؟

عوارض تزریق ژل به سینه در میان روش های دیگر که موجود دارد بسیار کمتر است به همین دلیل افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد عوارض خطرناک نخواهند بود. بعد از تزریق ژل نیاز به استراحت نخواهد بود به همین دلیل افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند بلافاصله به فعالیت های روزمره خود بپردازند. علاوه بر این مانند روش های جراحی جای زخم و بخیه باقی نخواهد ماند.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم