مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عوارض تزریق ژل در خط اخم چیست

عوارض تزریق ژل در خط اخم

عوارض تزریق ژل در خط اخم چیست

امروزه بسیاری از افراد به دنبال روش هایی میگردند که بتوانند با استفاده از آن به چهره ای زیبا و جوانتر دست پیدا کنند به همین دلیل استفاده از عمل های جوانسازی افزایش زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای جوانسازی پوست خود به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند. در میان روش های مختلفی که وجود دارد تزریق ژل در چروک، خط پیشانی و … یکی از بهترین روش هاست که در اکثر موارد میتوان با استفاده از آن به چهره ای جوانتر دست پیدا کرد به همین دلیل در این مطلب به عوارض تزریق ژل در خط اخم خواهیم پرداخت.

 

تزریق ژل در خط اخم

تزریق ژل در خط اخم چگونه است؟

در حال حاضر روش های زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن به رفع چروک های پیشانی و خط اخم پرداخت. از میان روش های مختلف تزریق ژل به علت مزایایی که دارد متقاضیان بیشتری پیدا کرده است و در بسیاری از کلینیک ها  از این روش استفاده میشود. عوارض تزریق ژل در خط اخم معمولا از روش های دیگر کم تر خواهد و افرادی که از آن استفاده میکنند مشکل خطرناکی را تجربه نخواهند کرد.

برای تزریق ژل متخصصان زیبایی از ژل هایی استفاده میکنند که قابلیت جذب شدن دارند چون تنها استفاده از این ژل هاست که باعث عوارض مختلف نخواهد شد. تزریق ژل به خط اخم با استفاده از سوزن های بسیار ظریف انجام خواهد شد به همین دلیل مشکلی برای بیمار به وجود نخواهد آمد  و جای سوزن ها باقی نخواهند ماند به همین دلیل نباید از این نظر نگران باشید.

 

عوارض تزریق ژل در خط اخم چیست؟

عوارض تزریق ژل در خط اخم بیشتر زمانی خطرناک خواهد بود که برای آن از ژل های دائمی استفاده شود چون ژل های دائمی به هیچ وجه جذب نخواهند شد و همین باعث میشود تا به مرور سفت شوند و شاهد عفونت، تورم و مشکلات مختلف باشیم. با توجه به این که در حال حاضر از این ژل ها استفاده نمیشود افرادی که از این روش استفاده میکنند دچار عوارض خاصی نخواهند شد.

البته در برخی موارد ممکن است شاهد تورم و کبودی جزئی باشیم که معمولا بعد از مدت زمانی کوتاه از بین خواهد رفت و جای نگرانی نخواهد بود.

 

برای جلوگیری از عوارض تزریق ژل در خط اخم باید چه کرد؟

برای جلوگیری از عوارض تزریق ژل در خط اخم در وهله ی اول باید به کلینیک های مجاز و معتبر مراجعه کنید تا از مواد استاندارد برای تزریق ژل استفاده شود و علاوه بر این تا چند روز از تحریک پوست در محل هایی که تزریق انجام شده بپرهیزید تا در سریعترین زمان ممکن شاهد رفع التهابات خفیف پوست باشید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم