مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عوارض جراحی بینی در پیری چیست

جراحی بینی در پیری

عوارض جراحی بینی در پیری چیست

امروزه در مقایسه با گذشته استفاده از عمل های زیبایی گسترش بسیار زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای افزایش زیبایی خود از عمل های زیبایی استفاده کنند. جراحی زیبایی بینی یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی است که متقاضیان زیادی دارد به طوری که برخی افراد در سنین میانسالی هم از آن استفاده میکنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به عوارض جراحی بینی در پیری بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

عوارض جراحی بینی در پیری

جراحی بینی در افراد مسن امکان پذیر است؟

به طور کلی انجام عمل بینی در سنین جوانی بیشترین مزایا را به دنبال خواهد داشت چون در این سنین عمل جراحی خطرات کمتری را به دنبال دارد و برش هایی که بر اثر بخیه در ناحیه ی بینی به وجود می اید زودتر بهبود خواهد یافت به همین دلیل متخصصان توصیه میکنند عمل بینی در سنین قبل از ۵۰ سال انجام شود تا شاهد عوارض جراحی بینی در پیری نباشیم.

اما به طور کلی افرادی که از سلامت عمومی کافی بعد از سنین ۵۰ سال برخوردار باشند هم میتوانند از عمل زیبایی بینی استفاده کنند که در اینصورت باید متخصصان به بررسی دقیق شرایط بیمار بپردازند تا شاهد مشکلات مختلف بعد از عمل جراحی نباشیم. برای عمل جراحی در سنین بالا حتما باید به متخصصان با تجربه مراجعه کرد تا شاهد کاهش عوارض احتمالی و دست یابی به نتایج مطلوب باشیم.

 

عوارض جراحی بینی در پیری چیست؟

در میان عوارض جراحی بینی در پیری عوارض مربوط به بیهوشی یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه شود چون بسیاری از افراد در سنین بالا ممکن است دچار عوارض مختلف داروهای بیهوشی شوند. علاوه بر این همانطور که گفتیم در سنین بالا التیام یافتن زخم ها به خوبی انجام نخواهد شد به همین دلیل بیماران ممکن است دوران نقاهت طولانی تری را تجربه کنند.

ضمن این که احتمال خونریزی و عفونت برای افراد مسن بیشتر خواهد بود به همین دلیل باید تدابیر کافی در خصوص جلوگیری از این عوارض توسط متخصصان اندیشیده شود.

 

برای جلوگیری از عوارض جراحی بینی در پیری باید چه کرد؟

برای جلوگیری از عوارض جراحی بینی در پیری بهترین کاری که میتوان انجام داد این است که به متخصصان با تجربه مراجعه کرد چون عمل بینی برای افراد مسن قطعا کار سخت تری خواهد بود. علاوه بر این افراد مسن برای اینکه به عوارض مختلف دچار نشوند باید حتما به مراقبت های بعد از عمل که متخصصان توصیه میکنند توجه بیشتری داشته باشند.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم