مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عوارض و خطرات بادی جت چیست

عوارض و خطرات بادی جت

عوارض و خطرات بادی جت چیست

در حال حاضر روش های زیادی به وجود آمده که با استفاده از آن میتوان در یک جلسه به اندامی متناسب دست پیدا کرد. خوشبختانه با استفاده از این روش ها بسیاری از افراد میتوانند به اندام مورد نظر خود دست پیدا کنند و همین باعث میشود تا اعتماد به نفس فرد تا حد زیادی افزایش پیدا کند. در میان روش های مختلف که وجود دارد بادی جت یکی از بهترین روش هاست به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به مزایا، روش و خطرات بادی جت بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

خطرات بادی جت

بادی جت چیست؟

بادی جت یکی از جدیدترین روش های پیکرتراشی است که با استفاده از آن میتوان به سرعت چربی های نقاط مختلف بدن را تخلیه کرد. بادی جت در واقع به دستگاهی گفته میشود که متخصصان برای تخلیه ی چربی ها از آن استفاده میکنند. بهتر است بدانید در این دستگاه با چربی ها با استفاده از تکنولوژی آب تخلیه میشوند به همین دلیل خطرات بادی جت نسبت به سایر روش های کمتر خواهد بود.

در روش های جدید مانند بادی جت قبل از این که چربی ها خارج شوند پیوند میان آن با بافت بدن تخریب میشود به همین دلیل استفاده از این روش ها عوارض و خطرات کمتری را به دنبال خواهد داشت در صورتی که در روش های قدیمی مانند لیپوساکشن چربی ها با شدت خارج میشدند که همین باعث میشده در بسیاری از مواقع شاهد عوارض مختلف از جمله آمبولی و … باشیم.

 

خطرات بادی جت چیست؟

همانطور که گفتیم خطرات بادی جت از روش های دیگر کمتر است اما به هر حال این روش هم ممکن است عوارضی به دنبال داشته باشد که باید با آن آشنا باشید. یکی از عوارض نادر بادی جت عفونت و نکروز است که برخی از بیماران ممکن است به ان دچار شوند.علاوه بر این تجمع آب در ریه، کم شدن آب بدن، افتادگی و فرو رفتگی و اشکالات ظاهری در بدن از عوارض احتمالی این روش خواهند بود.

 

برای کاهش خطرات بادی جت باید چه کرد؟

برای کاهش خطرات بادی جت باید تا جایی که امکان دارد به متخصصان با تجربه مراجعه کنید چون انجام این روش به تخصص زیادی نیاز دارد و انجام آن در مراکز غیر مجاز و غیر معتبر عوارض عمل را تا حد زیادی افزایش خواهد داد. علاوه بر این باید به مراقبت های بعد از عمل هم توجه کافی داشته باشد تا استفاده از روش های مختلف پیکرتراشی مانند بادی جت مشکلی را برایتان ایجاد نکند.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم