مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عوارض کاشت ابرو مصنوعی

کاشت ابروی مصنوعی

عوارض کاشت ابرو مصنوعی

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

با توجه به این که زیبایی ابرو ها در زیبایی چهره بسیار اهمیت دارد بسیاری از افراد در طول روز زمان نسبتا زیادی را صرف ارایش چشم ها میکنند و همین باعث میشود تا قسمتی از زمانشان در طول روز تلف شود به همین دلیل در حال حاضر بسیاری از افراد برای استفاده از روش های دائمی زیبایی ابرو به مراکز زیبایی مراجعه میکنند. متاسفانه در این بین برخی از افراد به علت پرداخت هزینه ی کمتر تصمیم میگیرند تا به مراکز غیر مجاز مراجعه کنند و همین باعث میشود تا عوارض زیادی برایشان به وجود آید و حتی ابروهایشان به صورت کامل دچار ریزش شود به همین دلیل پیشنهاد میشود برای افزایش زیبایی همیشه به مراکز معتبر و مجاز مراجعه کنید. کاشت ابرو مصنوعی یکی از روش هایی است که در مراکز غیر مجاز برای کاشت ابرو ها از آن استفاده میشود. در این مطلب تصمیم گرفته ایم به معرفی آن بپردازیم.

کاشت ابرو مصنوعی

کاشت ابرو مصنوعی

برای درمان کچلی و کم پشتی ابروها روش های زیادی وجود دارد که میتوان از آن استفاده نمود. در مراکز معتبر زیبایی برای رفع نواقص زیبایی ابرو از کاشت ابروی طبیعی استفاده میشود. اما متاسفانه در مراکز غیر مجاز شاهد این بوده ایم که برخی افراد از کاشت ابرو مصنوعی استفاده میکنند. با توجه به این که استفاده از این روش عوارض زیادی به وجود می آورد به هیچ وجه توصیه نخواهد شد و نباید به هیچ وجه از آن استفاده کنید.

 

علت کاشت ابرو مصنوعی توسط کلینیک های غیر مجاز

کاشت ابرو مصنوعی در هیچ کلینک معتبری انجام نخواهد شد چون این روش به هیچ وجه ایمن نیست و به طور حتم مشکلاتی زیادی برای بیماران ایجاد میکند. شاید برایتان این پرسش پیش آمده باشد که چرا کلینیک های غیر مجاز از این روش استفاده میکنند؟

برای پاسخ به این سوال بهتر است این موضوع را بدانید که انجام کاشت موی مصنوعی بسیار راحت از کاشت موی طبیعی است و افراد غیر متخصص به راحتی میتوانند از پس انجام آن بر آیند به همین دلیل مراکز غیر مجاز برای کاشت ابرو از موهای مصنوعی استفاده میکنند.

 

عوارض کاشت ابرو مصنوعی

کاشت ابرو مصنوعی ممکن است هر عارضه ای را به دنبال داشته باشد به همین دلیل نمیتوان به صورت دقیق به عوارض آن اشاره کرد. اما از میان عوارضی که وجود دارد عفونت شدید و ریزش ابروها متداول ترین مواردی هستند که در بین بیماران مشاهده میشود و در صورتی که از این روش استفاده شود به احتمال زیاد بیمار دچار این عوارض خواهد شد.علت بروز این عوارض این است که بدن با موهای مصنوعی به مقابله میپردازد و آن ها را پس میزند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم