مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عوارض کاشت ابرو

ایا کاشت ابرو عوارض دارد

عوارض کاشت ابرو

عوارض کاشت ابرو

عوارض استفاده از روش های زیبایی که در کلینیک کاشت ابرو و همچنین کلینیک مو عرضه می شود یکی از دلایلی است که بسیاری از افراد را از فکر کردن به این روش ها منصرف می کنند. در واقع تصوراتی که در مورد عمل های زیبایی وجود دارد باعث می شود تا بسیاری از افراد مجبور شوند تا سالها با نواقصی که از زیبایی چهره شان کاسته است چشم پوشی کنند و سعی کنند با همان نواقص به زندگی خود ادامه دهند اما بهتر است بدانید در صورتی که نواقص چهره را برطرف نکنید ممکن است به مشکلات روحی مختلفی دچار شوید که به راحتی قابل درمان نباشند به همین دلیل باید تا جای ممکن به زیبایی تان اهمیت دهید. البته این بدان معنی نیست که عوارض عمل های زیبایی را کاملا نادیده بگیرید اما بهتر است با صورت منطقی و کاملا آگاهانه به آنها بنگرید به همین دلیل تصمیم گرفته ایم در این مطلب به عوارض کاشت ابرو بپردازیم پس با ما همراه باشید.

عوارض کاشت ابرو

عوارض کاشت ابرو

کاشت ابرو چیست؟

بسیاری از افراد به دلایل مختلف دچار کچلی موضعی در قسمت ابرو می شوند یا به صورت ژنتیکی از ابروهای کم پشتی برخوردارند.این مشکل می تواند تا حد زیادی روی زیبایی این افراد تاثیر داشته باشید به همین دلیل باید تا جایی که ممکن است به رفع نواقصی که در ابروها وجود دارد پرداخت. کاشت ابرو از روش هایی است که باعث میشود نواقصی که در ابرو ها وجود دارند به بهترین شکل ممکن از بین بروند و شاهد ابروهای زیبا و پرپشتی باشیم. معمولا در بسیاری از روش ها عوارض آن بسیار پایین است به همین دلیل میتوان به عنوان روشی امن از آن ها بهره گرفت.

 

کاشت ابرو به چه روش هایی انجام میشود؟

کاشت ابرو روش های مختلفی دارد که همه ی آن ها به صورت کلی یک هدف را دنبال می کنند. در همه ی روش های کاشت ابرو متخصصان به استخراج فولیکول های مو از قسمت ابرو میپردازند و بعد از این فولیکول ها را در ناحیه هایی از ابرو که مشخص شده است پیوند میدهند.در میان روش های مختلف مانند FUT، SUT و FIT تفاوت هایی مانند استفاده از تیغ جراحی مشاهده می شود که عوارض کاشت را تا حد زیادی افزایش می دهد به همین دلیل باید تا جایی که ممکن است از روش هایی بهره گرفت که بدون جراحی باشند.

 

عوارض کاشت ابرو چیست؟

عوارض کاشت ابرو با توجه به روشی که برای کاشت استفاده می شود متفاوت خواهد بود به همین دلیل باید به آن توجه داشته باشید. معمولا برای عمل کاشت در صورتی که از روش های جراحی استفاده نشود عوارض به حداقل ممکن خواهد رسید. اما در روش های جراحی عوارضی مانند اسکار و جای بخیه به وجود می آید که به راحتی برطرف نمی شود.

امروزه روش کاشت با موهای طبیعی امروزه با بی حسی موضعی انجام می شود و  با انجام این عمل توسط متخصصین این کار و کلینیک های مربوطه می توان عوارض بعد از کاشت را به حداقل رساند.عوارض که در بعضی از مواقع  در برخی از افراد ایجاد می شود ایجاد خارش و التهاب در نواحی ابرو می باشد که تا مدت کوتاهی بعد از عمل برطرف می شود . و اگر که این عوارض ادامه پیدا کند با یکسری درمان های موضعی و استفاده از پماد های ضد التهاب برطرف خواهد شد. و جای نگرانی برای فرد وجود ندارد.

کاهش عوارض کاشت ابرو با تغذیه مناسب

بعد از کاشت ابرو و همچنین کاشت مو یکی از عوارض موجود ریزش ابرو ها به طور موقت می باشد و معمولا تغذیه می توانند تاثیر به سزایی در روند رشد ابرو داشته باشد. استفاده از سبزیجات مانند کلم بروکلی و اسفناج  بسیار مفید می باشد .

عملا بعد از عمل کاشت فولیکول های آن بسیار حساس و ضعیف می باشد علاوه بر مراقبت هایی که عوارض بعد عمل را کاهش می دهد استفاده از مواد مغذی  به طور مداوم می تواند فولیکول های ابرو را تقویت کند و رشد ابرو ها را تسریع بخشد. استفاده از ماهی و روغن های مناسب رشد مو و استفاده از  غذاهای غنی از پروتین ها ، روی منیزیم زینک می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد .

پس استفاده از یک رژیم متعادل تحت نظر متخصصین مربوطه میتواند عوارض بعد از عمل کاشت را در اکثر افراد کاهش دهد.

 

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم