مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عوارض کاشت مو با دستگاه چیست

عوارض کاشت مو با دستگاه چیست

عوارض کاشت مو با دستگاه چیست

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

امروزه بسیاری از افراد با استفاده از روش های مختلف کاشت مو به درمان ریزش موی خود میپردازند چون این روش ها تقریبا تنها روشی هستند که به وسیله ی ان ها میتوان به درمان قطعی و دائمی ریزش مو پرداخت. در اکثر موارد روش های دیگر فقط باعث درمان موقت ریزش مو خواهند شد و فرد برای رفع ریزش مو باید دائما از روش های مختلف استفاده کند اما کاشت مو روشی است که با یک بار استفاده از آن کچلی وطاسی به صورت دائمی رفع خواهد شد و زیبایی فرد افزایش خواهد یافت. از میان روش هایی که برای کاشت مو به کار گرفته میشود میتوان به کاشت مو با دستگاه اشاره کرد. این روش فواید قابل توجهی نسبت به سایر روش ها دارد اما باورهایی در مورد عوارض کاشت مو با دستگاه نیز وجود دارد که قصد داریم در این مطلب بیشتر به آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

عوارض کاشت مو با دستگاه

کاشت مو با دستگاه چیست؟

از میان روش هایی که برای کاشت مو وجود دارد کاشت مو با دستگاه یکی از ایمن ترین روش هاست که میتوان برای کاشت مو از آن استفاده کرد. عوارض کاشت مو با دستگاه نسبت به روش های دیگر تا حد زیادی کمتر است و بعد از آن افراد بسیاری از مشکلاتی که در روش های دیگر وجود دارد را تجربه نخواهند کرد. تفاوت این روش با روش های دیگر در استخراج فولیکول هاست. در این روش که به آن روش sut و fue هم گفته میشود متخصصان برای استخراج فولیکول ها از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میکنند و به علت استفاده نکردن از جراحی بسیاری از عوارض روش های دیگر مشاهده نخواهد شد.

 

عوارض کاشت مو با دستگاه چیست؟

همانطور که گفتیم عوارض کاشت مو با دستگاه نسبت به روش های دیگر کمتر است اما این روش معایبی نیز دارد که باید به آن توجه داشته باشید. مهمترین عیب این روش این است که با استفاده از آن نمیتوان برای افرادی که بانک موی ضعیف دارند کاشت مو را انجام داد چون استفاده از دستگاه برای استخراج فولیکول ها باعث میشود تا همه ی فولیکول ها به صورت سالم استخراج نشوند و به فولیکول ها اسیب وارد شود.

 

مزایای کاشت مو با دستگاه چیست؟

کاشت مو با دستگاه یا روش sut فواید قابل توجهی نسبت به روش های دیگر دارد که باعث میشود بسیاری از افراد برای رفع ریزش مو بتوانند از آن استفاده کنند. به دلیل این که در این روش از جراحی استفاده نمیشود عوارض کاشت مو با دستگاه کمتر از روش های دیگر خواهد بود و بعد از انجام آن شاهد برجای ماندن جای زخم و بخیه نخواهید بود و علاوه بر این میتوان در طی یک جلسه تعداد زیادی از فولیکول ها را پیوند زد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم