مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

فرق پیکرتراشی با لیپوماتیک چیست

فرق پیکرتراشی با لیپوماتیک چیست

فرق پیکرتراشی با لیپوماتیک چیست

اگر جزء افرادی هستید که روش های مختلف برای لاغری را امتحان کرده اید و به نتیجه نرسیدید بهتر است از روش های پیکرتراشی استفاده کنید. چون این روش ها جزء تنها روش هایی خواهند بود که بسیاری از افراد میتوانند با استفاده از آن به لاغر کردن نقاط مختلف بدن بپردازند. بهتر است بدانید روش های پیکرتراشی در سالهای اخیر متقاضیان بیشتری پیدا کرده اند به طوری که در بسیاری از کشور ها این عمل بیشتر از جراحی بینی انجام میشود. در ادامه به فرق پیکرتراشی با لیپوماتیک خواهیم پرداخت.

 

فرق پیکرتراشی با لیپوماتیک

فرق پیکرتراشی با لیپوماتیک چیست؟

پیکرتراشی روش های مختلفی دارد و افرادی که از روش های مختلف آن استفاده میکنند میتوانند در مدت زمانی کوتاه به اندام دلخواه خود دست پیدا کنند. فرق پیکرتراشی با لیپوماتیک در این است که معمولا پیکرتراشی به روش هایی گفته میشود که در ان از جراحی استفاده خواهد شد در حالی که لیپوماتیک روشی است که برای تخلیه ی چربی ها از دستگاه ساکشن استفاده میشود.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که لیپوماتیک هم جزء روش های پیکرتراشی است و نمیتوان آن را با روش های دیگر متفاوت دانست. تمامی روش های پیکرتراشی برای افرادی به کار گرفته میشود که به دلایل مختلف نتوانسته اند با استفاده از روش های طبیعی به لاغری نقاط مختلف بدن که در آن چربی ها بیش از حد تجمع پیدا میکنند بپردازند.

 

لیپوماتیک چیست؟

همانطور که گفتیم فرق پیکرتراشی با لیپوماتیک در این است که در روش های لیپوماتیک از جراحی استفاده نمیشود و به نوعی میتوان گفت روش لیپوماتیک کاملا غیر تهاجمی است. لیپوماتیک برای افرادی مناسب است که دچار چاقی بیش از حد در اندام های مختلف نشده اند. افرادی که به علت تجمع چربی ها شاهد افتادگی پوست و اندام های بدن بوده اند نمیتوانند از این روش استفاده نمایند.

در روش لیپوماتیک متخصصان با استفاده از برش هایی کوچک در اندام مورد نظر به تخریب پیوند میان چربی ها و بافت ها میپردازند و در اخر با استفاده از دستگاه ساکشن اقدام به تخلیه ی چربی ها مینمایند.

 

جراحی پیکرتراشی چیست؟

جراحی پیکرتراشی جزء عمل هایی است که برای رفع چاقی های شدید اندام های مختلف بدن به کار گرفته میشود. مهمترین فرق پیکرتراشی با لیپوماتیک این است که در جراحی پیکرتراشی از بیهوشی و برش های بیشتری استفاده میشود به همین دلیل افرادی که از این روش استفاده میکنند ممکن است دچار عوارض بیشتری شوند.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم