مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لاغری شکم با بهترین فوق تخصص آبدومینوپلاستی در تهران

آبدومینوپلاستی در تهران

لاغری شکم با بهترین فوق تخصص آبدومینوپلاستی در تهران

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

اگر دقت کرده باشید بسیاری از افراد با توجه به این که اندام متناسبی دارند و دچار اضافه وزن هم نیستند با چاقی شکم دست و پنجه نرم می کنند و نمی توانند چربی های آن را آب کنند. شکم یکی از قسمت های بدن است که به سرعت دچار چاقی می شود و با کمترین ناپرهیزی بزرگ می شود به همین دلیل می تواند تا حد زیادی زیبایی انسان را تحت تاثیر قرار دهد. فردی که دچاری چاقی شکم شده باشد نمی تواند هر لباسی را بر تن کند و مجبور می شود از لباس هایی که مورد علاقه اش نیست استفاده کند. همین موضوع می تواند تا حد زیادی روی روحیه ی فرد تاثیر بگذارد به همین دلیل باید چاقی شکم را جدی گرفت. خوشبختانه برای حل این مشکل راه حل مناسبی وجود دارد و آن عمل جراحی آبدومینوپلاستی است برای این عمل می توانید به فوق تخصص آبدومینوپلاستی مراجعه کنید تا به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کنید.

فوق تخصص آبدومینوپلاستی

چه کسانی باید به فوق تخصص آبدومینوپلاستی مراجعه کنند؟

به صورت کلی افرادی باید به فوق تخصص آبدومینوپلاستی مراجعه کنند که وزن متناسبی را داشته باشند و یا حداقل دارای اضافه وزن قابل قبولی باشند ضمن این که در قسمت شکم دچار چاقی شده باشند و نتوانسته باشند با ورزش و فعالیت های فیزیکی چربی شکم خود را از بین ببرند. همچنین به علت اینکه دز این عمل از بیهوشی استفاده می شود فرد نباید دچار بیماری خاصی باشد که از بیهوشی منع شده باشد.

 

روش عمل آبدومینوپلاستی

عمل آبدومینوپلاستی با بیهوشی انجام می شود و در وحله ی اول با بررسی شرایط بیمار مراحل بیهوشی آغاز می شود. بعد از این جراح (فوق تخصص آبدومینوپلاستی) برش هایی را در اطراف شکم ایجاد می کند و با استفاده از آن چربی ها را خارج می کند و علاوه بر این پوست های اضافه را نیز خارج می کند و بدین وسیله ظاهر شکم را تا حد زیادی بهبود می بخشد که در روش هایی دیگر به ندرت شاهد آن خواهیم بود.

البته برای کوچک کردن شکم می توان از روش های دیگری که غیر تهاجمی هستند نیز استفاده کرد اما توجه داشته باشید که در صورت وجود داشتن بیش از حد چربی ها آبدومینوپلاستی بهترین روشی خواهد بود که می توانید انتخاب کنید.

 

بهترین فوق تخصص آبدومینوپلاستی

انتخاب فوق تخصص آبدومینوپلاستی می تواند تاثیر زیادی را در نتیجه ی عمل داشته باشد به همین علت باید حداکثر تلاش خود را انتخاب آن به کار گیرید و بهترین جراح را انتخاب نمایید. برای انتخاب بهترین جراح باید در وحله ی اول توجه داشته باشید که از تجربه ی کافی برخوردار باشد.همچنین می توانید برای اطمینان بیشتر نظرات سایر بیماران را جویا شوید و از عملکرد جراح مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم