مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

قیمت و هزینه بادی جت شکم چقدر می باشد؟

قیمت بادی جت شکم

قیمت و هزینه بادی جت شکم چقدر می باشد؟

بسیاری از افراد حاضرند برای دستیابی به اندام مناسب که آرزوی آن را دارند هر روشی را امتحان کنند اما متاسفانه در بسیاری از مواقع استفاده از روش های طبیعی نتیجه ی مناسبی برای این افراد به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل برخی ترجیح میدهند تا با مراجعه به کلینیک های زیبایی از روش هایی که در حال حاضر برای لاغری وجود دارد استفاده کنند. بادی جت شکم یکی از این روش هاست که نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت به همین دلیل در این مطلب به روش، مزایا و هزینه بادی جت شکم خواهیم پرداخت.

 

هزینه بادی جت شکم

لاغری موضعی با بادی جت شکم

بادی جت یکی از جدیدترین روش هایی است که میتوان برای لاغری شکم و حتی نقاط دیگر بدن از آن استفاده نمود. همانطور که میدانید شکم از نقاطی از بدن است که نمیتوان با استفاده از روش های طبیعی به راحتی آن را لاغر کرد به همین دلیل بسیاری از افراد ضمن اینکه تلاش های زیادی برای کاهش وزن میکنند نمیتوانند چربی های شکم را آب کنند.

در این مواقع روش هایی مانند بادی جت شکم یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود چون با استفاده از آن میتوان در یک جلسه ی چند ساعته تمام چربی های شکم را تخلیه کرد. به این روش لاغری موضعی میگویند یعنی با استفاده از آن سایر نقاط بدن لاغر نخواهند شد که در بسیاری از مواقع این خود یک مزیت بزرگ خواهد بود. در ادامه به هزینه بادی جت شکم  خواهیم پرداخت.

 

هزینه بادی جت شکم

به طور کلی هزینه روش های لاغری موضعی کمتر از عمل های جراحی مانند آبدومینوپلاستی است به همین دلیل میتوان گفت هزینه بادی جت شکم نسبت به روش های دیگر به صرفه تر خواهد بود اما به دلیل اینکه هزینه ی این روش در کلینیک های مختلف کاملا تفاوت دارد بهتر است برای اطلاع از هزینه ی دقیق بادی جت حتما به کلینیک مورد نظر خود مراجعه کنید.

جراحان و متخصصان زیبایی در جلسه ی مشاوره که به بررسی وضعیت بیمار میپردازند قیمت دقیق این روش را محاسبه کرده و اطلاع خواهند داد.

 

مزایای بادی جت شکم

یکی از مهمترین مزایای بادی جت شکم این است که در این روش چربی هایی که استخراج میشوند دچار آسیب نخواهند شد به همین دلیل میتوان برای برجسته سازی نقاط مختلف بدن مانند گونه، لب، باسن و … از آن استفاده کرد. ضمن اینکه پایین بودن هزینه بادی جت شکم، کوتاه بودن دوران نقاهت و ایمن بودن آن خود یکی از مزایای قابل توجه این روش خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم